Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehete szerelmes valakibe...

Hogy lehete szerelmes valakibe úgy, hogy külsőre nem is az esetem?

Figyelt kérdés
A barna, rövdhajú, magas pasik jönnek be, ehhez képest ő nem barna haju, sőt nem is az a dúshajú, plusz alacsony is...
2016. okt. 3. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem a hajszín, meg a bőrszín, meg a magasság számít. De most komolyan, ki az a nő, aki a barátja magasságába szerelmes? Vagy a hajszínébe? Ugyan, kérem... Nem tudom hány éves vagy, de rég rá kellett volna jönnöd, hogy attól, hogy ezek a tulajdonságok szimpatikusak neked, még létezhet olyan illető, akinek a megjelenése, viselkedése, arca, kisugárzása olyan, hogy beleszeress. Ez van, fogadd el!
2016. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Már 10 hónapja olyannal vagyok,aki nekem nem is tetszett eleinte külsőre.. De olyan belsője van hogy az valami hihetetlen.. Életem szerelme..nem érdekel milyen a haja,a hangja vagy rossz napjain hogy nézz ki..én a belsőjébe vagyok szerelmes..sőt már a külsőjébe is! Az első beszélgetésünk óta!:) nem minden a külső...:)
2016. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Nekem nincs is ilyen esetem, hogy ilyen hajú, olyan szemű. Ezek annyira nem számítanak. Egy szőke is lehet helyes, ronda, egy barna is. Stb.

És ez csak a külső.

Ami leginkább megfog az a személyiség, meg eleve a szerelem olyan megmagyarázhatatlan.

2016. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos, hogy vonzódj a párodhoz külsőleg is belsőleg is. Múltbéli kapcsolataimban úgymond alább adtam, többek közt ezért se működtek mert egy idő után elhidegültem tőlük.. Lehet felszínesnek tűnök, de nekem igenis számít hogy újra meg újra belé szeressek mikor ránézek.

Attól még lehetsz szerelmes, mert külsőre nem álmaid pasiját találtad meg.

2016. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!