Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább otthonülős, nyugalomra...

Inkább otthonülős, nyugalomra vágyó emberek vagytok, vagy olyan, aki szereti a pörgést és minél több programon vesz részt aktívan ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 02:35
A kérdező szavazást indított:
Inkább otthonülős, nyugis, lazítós
Inkább pörgős, aktívan részt veszek programokon, eseményeken
53 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

En az az ember vagyok, aki mindig vegletes, vagy fekete, vagy feher, es az tart egyensulyban, ha a ket szelsoseget elem meg.

Iskolaban ha harmasra alltam, az otosokbol es egyesekbol jott ossze.

Arany kozeputat nem birom.

2021. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

#1 A világ nagyon nem fekete és fehér és a világot nem igazán érdekli, hogy te feketén meg fehéren látod azt. Modortalannak hathat a stílus ahogyan írom ezt neked tudom jól, de kár ezt szépíteni. Régebben én is szélsőségekben gondolkoztam, tehát jó vagy rossz, fekete vagy fehér, igen vagy nem stb., de be kellett látnom, hogy rosszul állok hozzá a dolgokhoz.

Én ha lehet megyek valahova mindig. Nem szeretem a túlzott pörgést és nyüzsgést, de eszem ágában sem lenne otthon ülni állandóan a 4 fal között. Azt élni ki fog?

2021. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen abszolút pörögtem,mostanra már lenyugodtam,eltűntek a haverok,a fiatalság,és már csak várok valakire.
2021. jan. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyikre se tudnám azt mondani, hogy "na, ez vagyok én!". Igyekszem belőni az arany középutat, mert egy egészséges és teljes élethez szerintem ez kell.
2021. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugis, otthonülős. Ha tehetném, akkor ki se tenném a lábamat itthonról.
2021. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem. Szeretek eljárni, aktívan élni, sportolni, mozogni, de nem társasággal meg emberekkel, nem szeretem a rendezvényeket, bulikat.
2021. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen a pörgős ember vagyok, szeretek a lehető legtöbb programra eljárni és a lehető legtöbb újdonságot kipróbálni. Emellett persze hiába töltök rengeteg időt a barátaim és közösségeim körében, szükségem van valamennyire "énidőre", amikor magamban lehetek.
2021. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább otthon ülős vagyok, legfeljebb sportolni járok el. :D
2021. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utobbi!
2021. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!