Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki azért unta...

Van itt olyan aki azért unta meg Facebookot? miért nem jelölött vissza miért nem írsz mindig vissza

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem a kérdést...esetleg fuss neki még egyszer.

(Nem bántásból írom, tényleg nem tudom mit szeretnél, így meg nehéz válaszolni...)

2021. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha azért untad meg az Arckönyvet, mert nem jelöltek vissza általad bejelöltek, és nem írtak neked vissza akkor, amikor te akartad, akkor egy elég türelmetlen egy alak lehetsz, már bocs.
2021. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha jól értem arra gondolsz ahogy működik az egész.Ha nem írsz vissza az a baj,ha bejelölnek és nem jelölöd vissza az a baj...Én már 3 hónapja be se léptem,mert annyira nem érdekel az egész oldal :)Ajánlom ezt neked is Kérdező és "probléma"megoldva
2021. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom vele, hogy tegnap szortiroztam az ismerősnek jelöléseimet, de megint van több mint 60...
2021. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!