Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A negatív emberek miért...

A negatív emberek miért folyton az öregedésen rugóznak pl facebookon? Még fiatalon is kellemetlen hallani, hogy más témájuk sincsen, hogy már 20-asokat is azzal riogatnak hogy öregszenek.

Figyelt kérdés
Szerintük a 30-asok már vének, a 40 50 60 meg jobb ha délelőtt 9-11-ig megy boltba a biztonság kedvéért, hogy szokja. Állandóan a ráncokkal, a bőrrel, az ereszkedéssel vannak elfoglalva. Ehelyett a 60 éves nagyszüleim fiatalos témákról beszélnek, és szerintem abszolút nem foglalkoztatja őket hogy a bőrük épp ereszkedik vagy nem. Viszont nagyon rossz a lehúzó depressziós öregedésmániás emberek lelkivilágával szembesülni, akik már 30 fölött elrohannak ha meglátják a tükörképüket, ezért más témájuk sincsen, mint hogy ki hogy néz ki.

2020. dec. 10. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
azért mert próbálunk mindent megtenni az ellen, mert számomra is sokat számít hogy azért 35 évesen ne legyen már ráncom, az fiatal kor, akkor nézzek is úgy ki... elég ránézni némely 23 évesekre, tele vannak ráncokkal, én 25 vagyok,nekem is van de nem annyira hogy még a szemem alja is csupa ránc mert leszarják a bőrüket...
2020. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Félnek az öregedéstől és már túlzásba esnek. Ez pszichés zavarokhoz is vezethet.

Pedig az idő múlása elkerülhetetlen. Olyan élőlény még nem született erre a bolygóra, amely ne öregedne meg és érjen véget az élete. Elszomorító, de el kell fogadni. Bár, lehet, hogy van következő élet, túlvilág, de ez másik téma...

Csak nem mindegy, hogyan fogjuk ezt fel.

Nagyszüleid gondolkodnak helyesen.

2020. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem arra értettem hogy valaki foglalkozik magával, hanem vannak ilyen rezignált költő beütésű egyének, akik folyton sajnálják magukat meg másokat hogy öregszenek. Szóval depressziósak és másokra is kivetítik. Pl van aki karikatúrákat osztogat meg erről, van aki mémeket ír erről, de kb olyan 35 fölött már eltemetik magukat (szerintem amúgy főleg mamahoteles pasik).
2020. dec. 10. 21:30
 4/10 A kérdező kommentje:

1-esnek írtam.


2: nekem is az tetszik ahogy nagyszüleim felfogják. Olyan vidámak, ennyi idősen is.

2020. dec. 10. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es: persze, az ember igyekszik karban tartani magát, nyilván, de sokszor a belső is megmutatkozik a külsőn: testi-lelki bajok is kiütköznek, ráncokat varázsolnak az ábrázatra...
2020. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember van, aki csak él bele a semmibe. A fiatalság sok esetben előny, hiszen anélkül, hogy a kisujjad mozdítanád, van egy csomó lehetőséged, feszes a bőröd, jók a fogaid, ízületeid, nem kell még sem vagyonban sem tudásban mit nyújtani...


Aztán ha szarsz bele az életedbe, elkap a kor. Egy igazán felnőtt embernek illik például eltartania magát, illik egy normális munkát szereznie. Mellette a korábban alapértelmezett adottságait tudatosan kell fenntartania, mert a szervezete már nem az ő pártját fogja: ha nem vigyáz magára, szétkúrja az ízületeit, ha sokáig szarul ül, fájni fog a háta, ha nem eszik normálisan, a lassuló anyagcsere miatt felugranak rá a kilók, ha nem ápolja és védi a bőrét, hanem össze-vissza nyúzza, napoztatja, fogy-hízik-szül, kinyúlik neki, a kollagéntermelés csökken, ezen sok környezeti hatás csak ront... Ha iszik, dohányzik, tovább éli fel azokat a dolgokat, amik nagyon sokáig jók lennének és nagyon jól ki lehetne használni őket, meg lehetne óvni őket, de ő nem tette. Na, innen jön az öregedési agybaj, mikor ezek a lusta, beleszarok emberek rájönnek, hogy amit korábban alapértelmezettnek tartottak, az kezd eltűnni. A lehetőségeik szűkülnek, a szellemi képességeik tompulnak, nehezebb tanulni, tenni kell a tested egészségének megóvásáért, de ha nem teszel és nem gondolkodtál időben, ezt nagyon szar időszaknak éled meg.


Hidd el, aki a húszas éveiben figyelt magára és arra, hogy felnőtt korára összerakjon magának egy életet, mert nem érezte úgy, hogy "ejj ráérünk arra még", az vállat von a harmadik x-re. Nem a korát nézi, hanem azt, amit addig elért. És örül neki, hogy már ott tart. Aki meg semmit nem csinált, az meg vissza akarja fordítani a visszafordíthatatlant. És vergődik. És ezt a vergődést tolja rá másra is, nehogy neki jó legyen.

2020. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne vidáman felfogni az öregedést, nálam is... Sokszor szomorú vagyok ezektől, nem akarom elfogadni hogy már nem vagyok mai tyúk...nehéz..
2020. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Te miért azon rugózol, hogy ki mit csinál f..szbúkon?
2020. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem az ún. negatív embereknél látom, hanem a boomereknél. Nyilván nem lehet könnyű elfogadni, hogy egyre kevesebb van hátra, ezért valamelyest megértem őket. Én még mindig az előző generációk éltetését látom, és a mai szidását. Pedig nem az a bajuk igazából, hogy ma már telefon mellett nőnek fel a gyerekek, hanem az, hogy ők nem lesznek már többé fiatalok.


Viszont minden szentnek maga felé hajlik a keze. Ha valaki bulizós, az a bulizós embereket fogja éltetni. Ha valaki csendes, akkor azt mondja majd, hogy a csendesek a jók, a hangos emberek mind buták.Stb.

2020. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet egyébként nem negatív annyira, csak jó üzleti érzéke van és felméri hogy erre van igény, ebből lesz népszerű. Mondjuk akkor már majdnem a negatív szimpatikusabb lenne.
2020. dec. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!