Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudoznak az instán,...

Miért hazudoznak az instán, facebookon, hogy a szülés után lógó mellű, csüngő hasú, túlsúlyos anyák is szépek?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy most akkor ócsárolom az anyukákat, mert én is az vagyok. Én se voltam szép szülés után, a plusz kilóimmal meg a csúnya striáimmal. Most majd jönni fognak az olyan kommentek, hogy jaj, önbizalomhiányos vagyok. Nem, csupán tisztában vagyok azzal, hogy néztem ki és reálisan látom magamat.

Lehet, hogy valakit nem zavar, ha a feleségének lógó melle van meg túlsúlyos, de attól még nem lesz szexi, mert megszült egy gyereket. Miért kell olyan illúziókba ringatni nőket, hogy ez szép és szexi? És akkor a túlsúlyos emberek csak annyit hallanak meg belőle, hogy így is szexi vagy, és nem kell lefogyni. Nyilván vannak olyan emberek, akiknek ez tetszik, és a csüngő hasra áll fel a cerkájuk, de miért kell ilyeneket hazudni?


2021. jan. 1. 13:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert ha őszintén bevallanák akkor mindenki rájuk támadna, hogy hogy képzeli. Meg vannak olyanok akik csak kedvességből írják, pedig amúgy nem is úgy gondolják. Belekergetik abba az illúzióba hogy úgy van jól ahogy van, aztán meg majd csodálkozik később hogy ez mégsem úgy van.
2021. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%

A nők azért hazudnak és mondanak ilyen közhelyeket, mégha nem is így gondolják, mert:

önmagukat szeretnék megnyugtatni. Önámítás az egész. Igen, egy csüngő hasú, elhízott nő, nem szép, a párjának lehet "szép", bár nem biztos.

Jó példa erre az a kérdés, amikor kiírt ide valaki egy kérdést ide, amiben a férfiaktól kérdezte, hogy hogyan viszonyultak a párjukhoz szülés után, vagy 40 komment érkezett, és mind nő írta, hogy jaj, a férje még jobban kívánja, mint szülés után.

Kulcsár Edina is mutogatja a hasát, pedig ha ahelyett, hogy lefotózta volna magát, és kiírta a posztot, ahelyett elment volna edzeni, akkor nem így nézne ki. Egy dolog az önelfogadás, más dolog az önámítás.


A férfiak azért mondják és állítják ezt, mégha nem is így gondolják, mert:

likeokat akarnak ezzel szerezni, empátiát akarnak így kiváltani.

Csak meg lehet nézni kis Csutika egyik interjúját a SN-s esetkor. Egy betanult szöveget mondott el, mesterkélten, semmi természetesség nem volt benne. Azt mondta, amit a nők hallani akarnak.

2021. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Nehéz elhinni, hogy anyuka vagy. Köztudott, hogy szülés után, sőt, már előtte megnőnek a mellek. És nem lógnak.
2021. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

"Egy dolog az önelfogadás, más dolog az önámítás."


Igen. 100%-ig így van. Az önelfogadás az, amikor tudom mik az erősségeim, és tudom mik a gyengeségeim. Tudom mi bennem a szép, és tudom mi bennem a csúnya, és amin tudok, azon változtatok. Az önámítás meg a népbutítás az, amikor olyat mondunk, ami nem igaz, csak hogy magunkat jobb színben tüntessük fel.

2021. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Na megjöttek a lógó mellű antinők is, akik lepontoznak mindenkit.... Vártunk már titeket!
2021. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
10%
Sziasztok antinők!
2021. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Egy apróságot mintha valaki mindenki elfelejtene.Ez pedig az, hogy ne tegyünk egyenlőségjelet a szexi kinézet és a szeretett személy közé. Mert, ha a férfi a szexi, mindig kéznél lévő saját p..-t tekinti a házasság vagy élettársi kapcsolat fő céljának, akkor javaslom, hogy sokkal olcsóbb megoldás, ha igény és pénztárca szerint vásárol magának. Ha pedig szeretek egy nőt/férfit, tudom, hogy a kinézet csak az egyik dolog, ami miatt megszerettem,ráadásul ez az évek alatt folyamatosan (nem jellemző módon pozitív irányba) változik, és toleráns is vagyok,mert (nő vagyok) mondjuk, ha a nagyon pompásan kisportolt férjem egy sportbalesetet szenved, ami miatt 9 hónapig nem tudja kellő intenzitással gondozni az izomzatát,nem fikázom, hanem türelmesen megvárom, míg meggyógyul. Nem lehetne ezt a terhesség-szülés helyzetére is alkalmazni?
2021. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Hm gondolom az ide kommentelő pasik mindegyike legalább úgy néz ki mint Chris Evans, naponta edz, legalább 22 centis az intim mérete, és a teste egy görög istené igaz? Ha nem akkor mi jogon ócsároltok másokat?
2021. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem ezzel van a baj, és ez így van ahogy mondod.

Itt az a baj, hogy magára a kinézetre mondják hogy szexi, és nem kell megváltoznod. Sőt, nehogy változni akarj! És ezt akár idegenek is.

A párod ha szeret nyilván elfogad téged és türelmesen megvárja, de itt most nem teljesen erről volt szó, hanem picit tágabb értelemben.

2021. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy szép nőre azt mondjuk, hogy szép, akkor egy csúnyára mit mondjunk? Ugye, nem lenne nehéz, de azt nem mondhatod, hogy csúnya, mert az neki rosszul esne! Ez hasonlít a polkorrekt beszédre, amikor azért nem mondasz ki valamit, hogy valakinek az érzékenységét meg ne sértsd, sőt akkor már inkább hazudsz egy jót. Az sajnos a humanizmus hibája, hogy a hazug világot erősíti.
2021. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!