Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek egyedül haza...

Nagyon félek egyedül haza menni az iskolából mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek hogy bárki elrabolhat, megerőszakolhat a mai világban már én félek egyedül lenni nem tudok barátaimmal sem hazahonni mert nem bartkoznsk velem és mindig kifogásokat találnak ki ha velük szeretnék menni és most is féltem egyedül haza jönni mert volt ott egy férfi és nagyon beparaztam 😔😞

2021. jan. 4. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2021. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Biztos, hogy nagyon fiatal az illető. Őszintén 12-13 évesen bennem is voltak ilyen félelmek iskolából való hazamenet során, pedig nagyon barátságos, viszonylag forgalmas környéken lakunk. De persze ilyenkor mindig mennek az osztályban a jó kis pletykák, hogy elrabolják fekete telepjáróval a gyerekeket stb stb. Minden évben más színű volt a kocsi 🤣Nyilván biztos van ahol tényleg történt ilyen, de ez minden iskolában ilyen tipikus rémtörténet.

Tudom nehéz meg egyszerű ezt mondani, de ne agyalj ilyeneken mert csak rosszabb lesz. Én is mindig megpróbáltam elengedni ezeket. Muszáj lesz, mert ez neked se tesz jót. Ne félj nem lesz semmi és ne hidj az ilyen vagy más hasonló storyknak.

2021. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha veszélyben érzem magam, előkapom a telefonom, és úgy teszek mintha telefonálnék. Megmondom hogy hol vagyok, hogy mikor leszek ott, ilyenek. Vagy akár tényleg fel is hívhatsz valakit, valamelyik szülődet vagy tesódat ha van. Ne aggódj, nem lesz gond :)
2021. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is nagyon sokáig féltem egyedül hazajárni,főleg úgy,hogy nem messze a sulitól van egy mutogatós bácsi.


Én azt javasolom hogy mondd el magadnak mindig,hogy minden rendben van és senki nem fog elrabolni,megerőszakolni.

Én részeg öregemberekkel is találkozok, néhány ijesztő egy picit de akkor gyorsabban sétálok.


Ha a szüleid elengednek egyedül akkor biztos eléggé nagy vagy ahhoz hogy meg tudd védeni magad ha neadjisten ilyen történne veled.


Nekem nagyon bevált hogy zenét hallgatok és azt mondtam magamnak hogy próbálják úgy kinézni mint aki nem fél és mondtam magamnak hogy semmi baj nem lesz.


Na szerintem picit összevissza lett de remélem azért érthető

2021. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szia,FUSS! :D Meg fogsz lepődni,de feltételezem,hogy pici vagy még, és hidd el,lehetetlen elkapni. Használd ki. Tarts távolságot az emberektől,de a legfontosabb,NE PARÁZZ. Tanuld meg,hogy amitől félsz,azt megkapod.
2021. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megfogadni a tanácsokat és az a gond hogy nem hordok telefont mert nagyon sokszor lopnak az iskolában és félek hogy ellopják
2021. jan. 4. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
fejezed be az aggodalmat,amitől félsz azt megkapod,táskában kaját meg a könyveid hagyd akkor
2021. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!