Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel, hogy van...

Hogy dolgozzam fel, hogy van egy csomó jó ötletem, de egyikhez sincs pénzem?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni, vagy legalább kipróbálni dolgokat, természetesen minden pénzbe kerül. Hobbik, kirándulás, stb. Többször is megpróbáltam félretenni ezekre, de a csekkek, kaja, stb mindig elviszi a pénzem. Tudom, hogy ez így hülyeségnek hangzik, mert több milliárd ember így él. De elegem van abból, hogy a kenyérre, meg a villanyszámlára keresek. Ha új munkába, vállalkozásba szeretnék kezdeni, az is pénzbe kerül, szóval egy ördögi kör. Ki hogy éli ezt meg, vagy mit talált ki? Köszönöm!

2021. jan. 4. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj váltani, tovább képezni magadat.
2021. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Hogy eszel meg egy elefántot?
2021. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nyilvánvaló

Képezd magad és keress többet, hogy ne csak vegetálásra legyen pénzed

2021. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés, nekem pl van egy 50cc kétütemű motorom, nagyon szeretnék gyakornoki fizetésből nem nagyon lehet vagánykodni, főleg úgy, hogy most a különköltözésem az egyik fő cél.


Én sem szeretek vegetálni, de hát ez van, remélem egyetem után találok egy korrekt állást.


20F

2021. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy sikerült elírnom.

Szóval nagyon szeretnék egy benzines RC-t, de az alaphangon több tízezer forint, még az alvázat valahogy megoldom zártszelvények összehegesztésével, de a többi...

Gyakornoki fizetés, és tervben lévő különköltözés mellett meg nem tudok ilyen kisebb prioritást élvező dolgokra költeni. Főleg, hogy a számítógépem, laptopom is vészesen öregszik, a telefonom meg tönkrement.

Ezt szerettem volna írni.

#4

2021. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Akkor neked nincsenek jó ötleteid.

A jó ötlet ott kezdődik hogy kevés pénzbe kerül.

Most én is akarhatok Amerikát éd Európát összekötő hidat, hiába lenne jó, ha kivitelezhetetlen.

2021. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Képezd magadat: tanulj valami hasznos ismeretet, aminek a végzése nem engedélyhez kötött, válts ki egyéni vállalkozóit, és vágj bele bátran egy szolgáltatásalapú, később pedig egy tudásalapú vállalkozásba.


Az internet bámulatos lehetőségeket hozott létre ezen a területen.

2021. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!