Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért olyan előítéle...

Sok ember miért olyan előítéletes, velünk romákkal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már előttem leírta mindenki, de van rá okuk. Sajnos, nem sajnos, a cigányokról még mindig mindenkinek elsősorban a negatívumok jutnak eszébe

#1 nem olyan egyszerű a beilleszkedés azoknak sem, akik normálisak, rengeteg az előítélet. Én nem vagyok roma, de tudom mások tapasztalatai alapján. Magyarországon rengeteg az olyan, akinek mindegy, milyen személyiség az illető, "jaj, ez cigány!!! utálni kell"

2021. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem, buszsofőr vagyok és pont ők sosem mondják, hogy " főnök nincs jegyem engedjen mán fel" ilyen soha sem volt! Olyan sem, hogy valami mimóza csajt baxtattak volna az állomáson, csak is fehérek csinálják ezt a rómák áldozatok csak.
2021. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert okot adtatok rá!!
2021. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ritka a pozitív tapasztalat.
2021. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!