Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az utóbbi időben azt tapasztal...

Az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy a keresztény vallások tagjai között több előítéletes ember van mint nagy átlagban, miért van ez?

Figyelt kérdés
Illetve azt se igazán értem, miért idézgetik a Bibliát mindig.Ennyire nincsenek saját gondolataik vagy csak büszkék hogy milyen nagy tudásúak?
2018. szept. 18. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ne a gyakorin reszt vevo fundik alapjan iteld meg a keresztenyseg tagjait, itt aranyaban sokkal tobben vannak, mint a nagy atlag.
2018. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ami a Bibliában meg van írva, az meg van írva. A többi pedig vagy az egyházam szerint, vagy szerintem.
2018. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
#1 vagyok, a nullára pontozás alapján úgy vélem, tévedtem. Ezek szerint a gyakorin jelen lévő fundik aránya tényleg tükrözi a nagyvilágban élő keresztények fundi-arányát... :(
2018. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem ebből a fórumból indulunk ki, akkor én a való életben a nem hívők között több ítélkezéssel találkoztam, ami felém vagy a hitem felé irányult.

De ez én vagyok, más meg lehet, hogy mást tapasztalt.

"Illetve azt se igazán értem, miért idézgetik a Bibliát mindig.Ennyire nincsenek saját gondolataik vagy csak büszkék hogy milyen nagy tudásúak?"

Ha valamit állítok, akkor azt alá is kell támasztani, erre legjobb megoldás egy forrás, amire hivatkozhatok. Egy valamire való érvelés ezen alapul.

2018. szept. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Komolyan azt kellett törölni, hogy a vallásosak előítéletesek? :) Röhej már ez az oldal. Akkor miért nem törlitek már az egész kérdést?
2018. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert általános az elhülyülés, nem csak a vallásosak között. Ám a vallásosaknál még bigottsággal is párosul, és az vészes kombináció.
2018. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
83%
Szerintem azért mert szűkebb keretek közé szorítják magukat, mint a nem (ebben) hívők, na meg még napjainkban is sok a bigott, fanatikus, akik a saját családtagjaik életét is a vallás alapján akarják intézni. A világ változik, fejlődik és aki egy több ezer éves vallás keretei között akar maradni, annak egyre több dolog lesz tiltott, elítélendő vagy nem megengedett.
2018. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kereszténység elitista vallás, akik azt hirdetik, hogy náluk az igazság.


Saját gondolataik meg nincsenek - többségeben.

2018. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!