Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már igazi...

Találkoztatok már igazi pszichopatával ? Aki manipulál, megvezet másokat, és óriási élvezetet okoz neki, hogy a másikat eltapossa, leuralja, megszégyenítse, elpusztítsa, eltörölje a Föld színéről.

Figyelt kérdés

Az ilyen embereknek tényleg ilyen a személyisége, vagy agyilag betegek ?


Miért nem viszik őket elmegyógyintézetbe, hogy ne legyenek veszélyesek a többi emberre ?


Az ilyen emberek veszélyesek a társadalomra.



2021. jan. 5. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
97%
Szia!Nem normálisak,kezelésre lenne szükségük,de nem viszik be őket az akaratuk ellenére hogy kezeljék a problémájukat,mert amíg hivatalosan beszámíthatóak addig nem lehet mit tenni.Veszélyesek mindenkire
2021. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
93%
Találkoztam hasonlóval és nagyon gáz...
2021. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

A durva az, hogy ők nem ismerik fel, hogy betegek és inkompatibilisek a társadalommal.


Sajnos rengeteg embert tönkretesznek, amíg kiderül, kik is ők valójában.


Veszélyesek. Talán az egyik legkártékonyabb fajtából.

2021. jan. 5. 14:15
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Nagyon nehéz tőlük megszabadulni.Mindig a másik a hibás bármiről is legyen szó és imádnak kötekedni és aztán egy nagy balhét gerjeszteni.
2021. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Becslések szerint a népesség 1%-a, azaz minden 100. ember szenved antiszociális személyiségzavarban. A kóros állapot kialakulásáért elsősorban örökletes tényezők tehetők felelőssé, csak kisebb szerep jut a környezeti hatásoknak. Kutatások azt mutatják, hogy az agyi központok közül az érzelmek kialakításáért felelős amigdala és a döntéshozatalban, illetve a viselkedés szabályozásában szerepet játszó prefrontális kortex érintett leginkább. Agresszív viselkedés esetén az említett központok és a környező struktúrák közti kapcsolat sérülése mutatható ki.


www.webbeteg.hu


Azért ez nagyon ijesztő...

2021. jan. 5. 14:20
 6/66 A kérdező kommentje:

1: " amíg hivatalosan beszámíthatóak addig nem lehet mit tenni."


A pszichopata az nem beszámítható.

2021. jan. 5. 14:24
 7/66 A kérdező kommentje:
Igazáből ők maguk a Sátán fiai.
2021. jan. 5. 14:26
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de amíg nincs hivatalosan megállapítva addig nincs mit tenni én erre gondoltam.Nem megy egyik sem orvoshoz,mert abban van,hogy ő normális és mindenki más a hülye
2021. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Erre az lenne a megoldás, hogy minden embert ki kellene vizsgáltatni elmeorvossal, és akiről megállapítják, hogy veszélyes, azt automatikusan ki kellene vonni a társadalmi életből, de semmiképpen se tölthessen be magas pozíciókat, pl politikus, és tanár se lehessen az ilyenekből.
2021. jan. 5. 14:30
 10/66 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet rákényszeríteni erővel,hogy márpedig menjen szakemberhez,ha ő nem akar.Régen ez nem így volt,ha jól tudom.Kezelték ha akarta ha nem.Az alkoholistákkal is így jártak el,ha a család kérte a kezelést.Egyik ismerősöm így szokott le az alkoholról.Azóta is köszöni a csládjának.Ma már csak úgy kezelnék,ha ő menne be,hogy kéri.Ópusztaszeren kezelték,ha jól tudom
2021. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!