Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már igazi...

Találkoztatok már igazi pszichopatával ? Aki manipulál, megvezet másokat, és óriási élvezetet okoz neki, hogy a másikat eltapossa, leuralja, megszégyenítse, elpusztítsa, eltörölje a Föld színéről.

Figyelt kérdés

Az ilyen embereknek tényleg ilyen a személyisége, vagy agyilag betegek ?


Miért nem viszik őket elmegyógyintézetbe, hogy ne legyenek veszélyesek a többi emberre ?


Az ilyen emberek veszélyesek a társadalomra.



2021. jan. 5. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

30: Annyit állítok, hogy a pszichopaták betegek, amit nem én mondok, hanem az orvostudomány.


Azt sem én állítom, hogy manipulálnak másokat.


Nézz utána az antiszociális személyiségzavarnak.

2021. jan. 5. 19:12
 32/66 A kérdező kommentje:

30: Én nem mondtam, hogy mjnden rosszért ők a felelősek a világban.


Viszont veszélyesek, mert a pszichopaták saját céljuk elérése érdekében átgázolnak a másikon.


Ezt sem én találtam ki, ennek van szakirodalma, lehet olvasgatni.

2021. jan. 5. 19:20
 33/66 Jól van ez így? ***** válasza:
22%

"Én, Én, Én." ;) Nincs tovább, miről

beszélnünk.

2021. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
71%
Önpusztító fagylalt - két lábon.
2021. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
76%

Én is azt gondolom, hogy a pszichopaták rendkívül kártékonyak és veszélyesek. És éppen azért, mert ők maguk nem szenvednek, viszont a környezetüket kikészítik. Akik közel kerülnek hozzájuk (még gyanútlanul, mivel a manipulációt brutál jól művelik), azok járnak a legrosszabbul, mert hihetetlen szintű folyamatos lelki terrorban lesz részük, és valószínűleg nagyon sokáig el fogják hinni, hogy tényleg bennük van a hiba. Akik nem kerülnek olyan közel, azokat "csak" észrevétlenül hátulról manipulálja, de tapasztalatból mondom, egy egész közösség légkörét meg tudja mérgezni egyetlen pszichopata, teljesen észrevétlenül.

Nulla empátia, nulla belátás, nulla érzelem, nulla emberség, mindez megfűszerezve a mások feletti kontroll és uralkodás minden áron való megszerezni akarásával. És végtelenül kegyetlenek. Ilyen testközelből egy pszichopata. Találkoztam vele

2021. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
35: Konkrétan miket művelt ? Haver volt, párod vagy idegen ?
2021. jan. 7. 18:59
 37/66 A kérdező kommentje:
35: Miben nyilvánult meg az áskálódása ? És hogy tud tőle egy egész közösség szenvedni ?
2021. jan. 7. 19:06
 38/66 A kérdező kommentje:
Ezért kellene szerintem minden embert elmeorvossal kivizsgáltatni, és akiről megállapítják, hogy elmebeteg, vagy pszichopata, szerintem ki kéne vonni a társadalomból, vagy elmegyógyintézetbe csukatni.
2021. jan. 7. 19:17
 39/66 anonim ***** válasza:
55%
Veled kezdve kérdező. Nagyon beteg vagy.
2021. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
Nagyon sok beteg, pszichopata ember van. És sajnos ezek a félemberek nem ismerik fel, hogy veszélyesek a társadalomra és nem vizsgáltatják ki magukat.
2021. jan. 7. 19:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!