Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már dolgotok annyira...

Volt már dolgotok annyira visszahúzódó emberrel, hogy elég volt neki, ha csak 2-3 naponta beszéltek?

Figyelt kérdés

Találkoztam interneten valakivel, aki beszélgetések közben felkeltette az érdeklődésemet, mert sok mindenben nagyon hasonlít rám. Szerettem volna megismerni. Állítása szerint nagyon introvertált. Amikor ír nekem, akkor látszik rajta, hogy nem fogja vissza magát, sokat szokott írni és elég mélyen képes elmerülni a részletekben, aminek amúgy örülök. Viszont miután válaszolok, akkor 2 üzenet között elég sok idő telik el. Először azt gondoltam, hogy valószínűleg engem jobban érdekelhet ő, mint fordítva. Kíváncsiságból rákérdeztem, hogy megbántottam-e valamivel, mert nem válaszolt 1.5 napja, amire viszont már reagált, hogy nem és utána folytatódott is a beszélgetés, viszont megint válaszra várok.


Nekem kicsit szarul esik, hogy ilyen lassan halad ez az egész és nem tudom, hogy ez azért van-e, mert tényleg ennyire visszahúzódó lenne és még nagyon idegen vagyok neki vagy azért, mert nem lennék elég érdekes / szimpatikus neki.


2021. jan. 5. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Nincs szüksége az emberek társaságára csak akkor amikor szarban van
2021. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az valóban furcsa, hogy a beszélgetés lezárása nélkül eltűnik, ahelyett hogy megmondaná, hogy menni szeretne, de abban semmi különös nincs, hogy elég neki 2-3 naponta beszélnie veled. Én nem vagyok introvertált, de így sem igénylem a mindennapi beszélgetést még a hozzám közelálló emberekkel sem.

Persze nyilván más, ha párkapcsolatról van szó, de mivel ti nem jártok, szerintem nem lehet számon kérni azért, mert nincs kedve mindennap dumálni veled.

2021. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon el van itt mindenki folyva kivéve aki nem
2021. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2-es, jogos. Igazad van.
2021. jan. 5. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is ilyen vagyok, mint a levelező társad. Van, akinek csak két hetente írok. Pedig érdekel a beszélgetés, de közben úgy érzem, hogy kell szünet.
2021. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is bőven elég ilyen gyakorisággal beszélni a barátaimmal, nem látok semmi furát a barátod viselkedésében.
2021. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de ez nem visszahúzódás.
2021. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!