Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bántalmazó emberek ! A ti...

Bántalmazó emberek ! A ti szemszögetekből érdekelne, nektek miért okoz örömet, ha a másikat porig alázzátok, tönkreteszitek? Mit éreztek ilyenkor ? Örömöt ? Sikert ? Kielégültséget ? Élvezetet ?

Figyelt kérdés

Őszintén érdekelne, mi játszódik le egy ilyen ember fejében.


Gondolom a bűntudat nálatok nem játszik, hiszen nincs lelkiismeretetek.


Nem tudtok megbánást tanúsítani. És szemrebbenés nélkül gázoltok át mindenkin, aki az utatokba kerül, de legfőképp azon, akit szabad prédának tekintetek.


Gondolom ti ezt afféle játéknak fogjátok fel. A másik, az áldozat helyébe miért nem vagytok képesek beleképzelni magatokat ?


Egy cseppnyi irgalom, könyörület nincsen bennetek ?



2021. jan. 5. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez engem is érdekelne...
2021. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

olvastam erről 1x.

a könyvben külön fejezet volt a feleségverőkre.

és volt szinte mindegyikben 1 közös jellemző sok-sok vizsgálat után.

hogy miután megtörtént az eset,a pulzusuk teljesen lement,akár még a nyugalmi alá is,sőt akár el is aludtak úgy lenyugodtak.

és akkor a pszichológus úgy elemezte ezt hogy az agressziót kiváltó magatartást,rendkívül erős stressz előzi meg.

pl órák óta üvöltenek vele,lehordják mindennek,verbálisan alázzák.

ezeket a helyzeteket nem tudják,vagy nem akarják kezelni a testi agresszorok verbálisan,csak ki akarnak szabadulni a stresszt kiváltó helyzetből a lehető leggyorsabban és ezért ütnek.

2021. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2: Ez borzalmas....
2021. jan. 6. 00:13
 4/24 A kérdező kommentje:

" ezeket a helyzeteket nem tudják,vagy nem akarják kezelni a testi agresszorok verbálisan,csak ki akarnak szabadulni a stresszt kiváltó helyzetből a lehető leggyorsabban és ezért ütnek. "


De akkor miért nem magukon vezetik le a feszültséget ? Miért máson ?

2021. jan. 6. 00:14
 5/24 A kérdező kommentje:
2-es: Én nem csak a testi, hanem a szóbeli, verbális bántalmazásról is beszélek. És a manipuláció is ide sorolható. Miért kell ez ?
2021. jan. 6. 00:16
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

máson?

a kiváltón vezeti le.

erre is kitért a könyv.

a nő figyelemre vágyik,de mivel csak üvöltéssel és szitkozódással tudja a figyelmet teljes mértékben magára fordítani,a tapintatos közeledésre nem képes mivel nem tiszteli,ezért üvöltözik a férjével,egyre durvábban és agresszívebben.

és akkor jön,hogy a férfi pánikba esik és bestresszel.

2021. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Durva, hogy ilyen emberek is közöttünk járkálnak..
2021. jan. 6. 00:23
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

mármint melyik?

mert szerintem mind a 2 fél hajmeresztő.

2021. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mindkettő ijesztő szerintem is, mindkettő fél agresszív interakciót folytat.


De szerintem mindkettőt magasan veri a csendes manipulátor, az intrikus. Ez a típus a leghátborzongatóbb, mert úgy forgatja a lapokat, hogy fegyvertelen mindenki vele szemben.


És míg a másik 2 a példában könnyen azonosítható, a csendes intrikus ellen mindenki eszköztelen.

2021. jan. 6. 00:31
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

hát igen az intrikus tényleg durva.

erre a legjobb példa a példás családanya.

ott van a gyereke/gyerekei,a szerető a gyerekekről gondoskodó, dolgos férje,megvan mindenük a boldogsághoz.

de neki ez nem elég és szeretőt tart.

és amikor már eljutnak oda,hogy a szerető gyerekestől is vállalja őt,akkor lelép.

de ez sem elég pert indít,mert el akarja tiltatni a gyereket a férjétől,ellene neveli,mivel már új palija és az is jó lesz apának,a régire már nincsen szüksége a gyereknek szerinte.

a pali meg áll világban,hogy ez most miért és hogyan?


sajnos sok ismerősöm járt így és azt a pontot sosem értem benne,hogy oké megcsalás,előbb utóbb ez megtörténik.

de utána miért kell eltiltani sőt arra törekedni,hogy kitörölje a másik szülőt a gyermek életéből?

amikor a gyerek ragaszkodik hozzá és szereti?

erre nincsen más szó csak a teljes gonoszság és önzés,az igazi empátia mentes pszichopata.

mert ha vkinek a pillanatnyi boldogsága többet ér,mint a gyermeke lelki és érzelmi fejlődése,az igazi pszichopata.

2021. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!