Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon megbántottam egy...

Nagyon megbántottam egy lányt, akivel korábban nagyon jó viszonyt ápoltam. Mondhatni vérig sértettem, porig aláztam. Mit tehetnék? Megbocsátható egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem kifogásként mondom, mert ez soha nem képezheti mentség tárgyát, de részeg voltam, amikor azokat az ominózus sorokat leírtam. Ezt csak azért mondtam el, mert így kerek a történet. Teljességgel vállalhatatlan stílusban írtam, pocskondiáztam, olyasmiket is a fejéhez vágtam, amihez közöm sincs. A végén pedig azt írtam neki, hogy egy szar vagy, holott én vagyok az. Másnap reggel mindezt megbántam, de már késő. Szerintetek idővel, esetleg megbocsátana? Ti megtudnátok hasonló helyzetben? Mindenkinek köszönöm a véleményét, legyen az bármilyen hangvételű.

2014. szept. 23. 23:03
 1/10 Ancsikaa. válasza:
Elég barom vagy már bocsi... könnyű ezt mondani hogy megbántam, és a részegségre fogni. Bár mennyire lehet részeg valaki, nem tesz olyat amit nem akar, vagy nem úgy gondol... legalábbis én igy gondolom. Ha valóban megbántad Kérj tőle bocsánatot, újra és újra. Ha te is annyira fontos vagy neki mint ő neked egy idő után megbocsájt! Kitartást!
2014. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fogtam a részegségre, fentiekben leírtam, de egyébként igazad van mindenben. És tudom, hiába sajnálom és hiába bánom, ezt már nem lehet megnemtörténtté tenni.
2014. szept. 23. 23:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt neki, hogy leülepedjen a dolog, az idő sok mindenre gyógyír. Közben tedd fel magadnak a kérdést, tiszteled-e a nőket?! Volt már ilyen korábban? Jól írtad az alkohol nem mentség! Esetleg leírhatnád mi volt a levél kiváló oka!
2014. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Virágot ne felejts el vinni magaddal, ha bocsánatot kérsz, manapság már úgysem divat...
2014. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen, tisztelem a nőket. Sajnos hasonló esetre volt már példa, akkor is részegen. De ez nem azért van mert a gyengébbik és szebbik nemet szeretném bántalmazni. Szórakozóhelyen provokált hat srác én meg részegen, nekik mentem, holott józanon soha nem vitatkozom senkivel, nem kötekszem. De olyankor nagyon agresszív szoktam lenni. Szerintem velem van a baj, illetve magammal. Gyengeségnek tartom, hogy a saját frusztrációm másokon vezetem le. Nem tudom mit kezdhetnék ezzel.Csak érzem, hogy ez így nagyon nem jó. Közeli ismerőseim el sem akarták hinni először, mert jófejnek tartanak.
2014. szept. 23. 23:32
 6/10 anonim válasza:
Én egyszer hasonló helyzetben lek**váztam egy lányt, aki az egészet végighallgatta, mert hallótávolságon belül állt, amiről nem tudtam. Mivel csak akkori dühömben mondtam ilyeneket, a szavak pedig az alkohol miatt durvábban jöttek ki, mint gondoltam, közel 800 bocsánatkérés után megbeszéltük. Érd el, hogy meghallgasson és legyél teljesen őszinte. Ha nem mások előtt aláztad meg, akkor még lehet valamennyi esélyed.
2014. szept. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, aki ilyenre képes volt egyszer, az többször is megteszi majd. Épp ezért én már az első alkalom után kerülöm az ilyen embereket, bár igaz, akkor már az elején kiderülne, hogyha valaki ilyesmire képes.
2014. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nyilvánosan sértetted meg, nyilvánosan kell tőle bocsánatot kérned, mert csak így lehet valami reményed.

Talán tedd hozzá azt az ígéretet, hogy máskor nem fogsz annyit inni, hogy ilyen agresszivitásra sor kerülhessen. És ahogy előttem is írták, talán küldj neki virágot, mert bár ez ma már nem nagy divat a fiataloknál, nincs az a nő, akinek ez ne esne jól!

2014. szept. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minek iszik, aki nem bírja...?
2014. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megbocsájtott?
2019. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!