Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alázzák porig a kövér...

Miért alázzák porig a kövér nőket az élet minden területén? /utcán, buszon, médiában, üzletekben stb. /

Figyelt kérdés
Többször volt már nagyon kövér kedvesem,s személyesen tapasztaltam,hogy szinte mindenhol gúnyolták,beszóltak nekik,kinevették őket.Sokszor sírtak a megaláztatások miatt.Én tisztelem és szeretem őket,de fáj,hogy sokan ki sem mennek az utcára az atrocitások miatt.Miért kell megkeseríteni az életüket?

2019. jan. 28. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Általában aki nagyon kövér, az saját maga miatt olyan. Aki kövér az nem törődik saját magával. Se a kinézetével (mellékes) sem az egészségével (a kövérség nem egészséges). Aki nem ad magára, az így szokott járni, megszólják.
2019. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

Mert a legtöbb kövér embernek más a prioritása, más az értékrendje.


Ez nem gond azoknak az embereknek akik nem túl buták ezt felfogni. De nyilván nem lehet mindenkinek erkölcsi példaképnek lennie, szóval történnek ilyenek...:(

2019. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%

Sajnálom, de az ételre se tudok ránézni, ha tocsog a zsírban.

Egy nőre sem, ha lötyög rajta a hája.

Ez amúgy nem elhatározás kérdése, hanem belülről jön.

2019. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

"Többször volt már nagyon kövér kedvesem"


Bármibe lefogadom, hogy pl. az öltözőszekrényeden vékony nők voltak.

2019. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy bántanak a kövérségem miatt, mert az túlzás lenne. Inkább úgy fogalmaznék, hogy a csinosság jár kiváltságokkal, és előnyökkel. Pl. a vékonyabb, modellarcú kolléganőmet körberajongja a főnököm, és minden meg van neki engedve, amikért nekünk letorkolás jár. Pedig ugyanolyan az intelligenciahányadosunk, és ugyanabban a beosztásban dolgozunk.
2019. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Gondold végig. Már nem szidhatnak senkit a hovatartozása miatt, vallása miatt, nemi beállítottsága miatt, gondolkodása miatt, stb. mert akkor baj lesz, nagy baj. Kiket szabad szidni? A kövéreket. Egyértelmű, hiszen nem jön rád a média, rendőrség, ha szidod őket, mintha mondjuk nci vagy, vagy szidod a keresztényeket, melegeket. Érted?
2019. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak a kövér nőket alázzák, a soványokat is, a magasakat is, a romákat is, kisiskolások egymásközt a szemüvegeset, szeplőset, és még holnapig sorolhatnám. Mellettük miért nem szólalsz föl? Mindenkin lehet fogást találni, de ez csak a gúnyolódót minősíti. Nem támogatom mások megalázását, legyen kövér, sovány, szegény, gazdag, akármi. De, miért is különb egy kövér nő bárki mástól, hogyha őt alázzák, azt kikéred magadnak?
2019. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nincs öltözőszekrényem, én nem szégyenlem,hogy a nagyon kövér nőkhöz vonzódom. Az sem baj,hogy a legtöbb férfinak nem tetszenek. A baj az,hogy bántják őket. Pedig legtöbbjük nem igénytelen.Akiket én közelebbről ismertem ápoltak,tiszták voltak.A bűnük csak az,hogy kövérek.
2019. jan. 28. 17:35
 9/24 Miss Endzsi ***** válasza:
42%

Még Miss Fortune-t is szokták szidni. :D


Teljesen mindegy, ha valaki gyengének tűnik, abba bele fognak kötni. Ha szemüveges azért, ha hosszú szárú a zoknija azért.

2019. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Én nem merek nekik beszólni pedig undoritónak tartom öket. Mivel félek hogy nekem ugrik és szétszed.
2019. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!