Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyankor mi történik, ha egy...

Olyankor mi történik, ha egy alacsony energiaszintű ember rá akarja kényszeríteni magát aktív tevékenységekre erőszakosan ?

Figyelt kérdés

Szeretnék többféle aktív dologban részt venni, de úgy érzem, nincs elég kakaóm, üzemanyagom hozzá.


Nincs kraft bennem. Fáradtságot érzek, állandó melankólia és szomorúság érzést, nyomott hangulatom van.


De tudom, hogy ez így nem fenntartható. De egész nap heverni lenne kedvem... Az élet sok dologban "megpróbált" engem és most egy hullának, lelki roncsnak érzem magam.



2021. jan. 6. 01:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Olyan gáz, hogy jó sokan vannak így.. a mozgás jó.. rendbe teszi a hormonokat is.. elmúlik a depi.. az erőszak is jó.. mert minden alkalommal, mikor erőt veszel magadon. Legyozod magad.. erősödsz lelkileg.. azt hiszed az élet könnyű.. egy sportoló kipattan az ágyból?! Dehogy.. csak van már rutinja abban, ha a szervezete nyavajog.. azt is mosolyogva tűrje.. ha azt érzed, hogy most változtatás kell.. tudod is, hogy mit kéne.. akkor hajrá :-)
2021. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak lelkileg nem vagy rendben, akkor csak akarnod kell es elmulik. En tenyleg egy alacsony energiaju egyen vagyok. Velem egyszer a kovetkezo tortent: Atpakoltam a szekrenyben a ruhakat. Ereztem gyors, ugyes vagyok. Gondoltam mindig ilyennek kellene lennem. Aztan ereztem lassulok. NEM, azert sem. Eroltettem tovabbra is a tempot. Remeges, a karjaimba zsibbadas jott. Lefekudtem hagyatt a szonyegre, aztan lassan rendbe jottem. En igy jartam.
2021. jan. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Online pszichológust megkereshetsz.
2021. jan. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%
Igen. Pszichodráma vezető mentálhigiénés szakember.
2021. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyanígy érzem magam, plusz az elhagyatottság. Nekem a szex is csak távoli emlék. Minden nap komoly kérdés, hogy minek kelek fel egyáltalán. Mintha egy büntetőtáborban élnék ahol már az egyetlen logikus lépés ha nekifutok a kerítésnek hogy történjen valami.. 33 vagyok
2021. jan. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Szia!Próbáld meg legyőzni magad és a kedvetlenséged.Tudom hogy nehéz,de ha nagyon akarod akkor menni fog.Kezd ott hogy elkezdessz sportolni.Erőltesd és meglátod,hogy pár alkalom után jobban fogod magad érezni a gép és telefon előtti kockulás helyett.Nem lesz könnyű,de megéri.Endorfint termel a mozgás után a tested,amitől jobb lesz a kedved.(Endorfin=Boldogsághormon)Aztán a többi már megy magától.Barátaid is lesznek idővel,ha jobb kedvre derülsz.A mostani helyzet nagyon elrontja az emberek hangulatát,de nem tart örökké úgysem ez az állapot.Én is unom már,de ez van.Edzeni se tudok menni,hanem helyette itthon szobabiciklizek.Fel a fejjel,próbáld ki amit tanácsoltam és jobb lesz :)
2021. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A jókedv megadja az energiát. Beszélgess többet másokkal. Nevess többet.
2021. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. HUMORÉRZÉK a leggyakrabban a Nagy Titok - meg egy kis zenehallgatás.


Milyen műfajú zenét hallgatnál szívesen?

2021. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!