Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha túl intelligens...

Mit tegyek, ha túl intelligens, okos és bölcs vagyok a környezetemben lévő emberekhez képest? Alacsonyodjak le az ő szintjükre, vagy vállaljam a magányos életmódot?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 20:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Túl intelligensen, okosan és bölcsen ezt a gyakorin kell megkérdezned, mert magadtól nem tudod eldönteni?
2020. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hagyd az ilyen embereket mert senkinek sem kell olyan ismerős aki titokban lenézi őket. Majd ha visszavettél az arcodból csak akkor. Addig legyél inkább egyedül.
2020. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%

adok egy jó tanácsot, amit érintettként érdemes fejben tartanod: a nagyképűség egy olyan állapot, amit akkor érzel, mielőtt pofára esnél.


szívesen

2020. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Anno kitöltöttem egy személyiségtesztet, az jött ki, hogy a népesség kevesebb mint 1%-ához tartozok. Nem tehetek róla.
2020. dec. 11. 21:02
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
akkor töltsél ki egy EQ-tesztet is..
2020. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz lenne a jellemzésed saját magadról, tudnád, hogy nem lealacsonyodni kell, hanem tanítani. Amennyiben bölcs vagy, ezt tudnod kéne magadtól is. ;)
2020. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Tanítani? Nem akarok én tanár lenni semmilyen értelemben.
2020. dec. 11. 21:08
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy tényleg tájékozottabb, intelligensebb vagy, mint az átlag, de az okos embereknek nincs kényszere ezt bizonygatni, illetve nem használnak olyan kifejezéseket, hogy "lealacsonyodni az ő szintjükre".
2020. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Biztos nem csak valami rossz van az életedben és azzal próbálod meg magad igazolni, hogy kevés olyan ember van, mint te? Sok ilyen személyiségteszt és IQ teszt sajnos néha tényleg csak arra van, hogy az emberek visszaigazolják magukat. Mutass példát nekik minden szempontból és ha a jó cselekedeteid látják és megkívánják azokat, akkor nem leszel egyedül, ha meg nem kívánják meg, akkor Isten úgy döntött, hogy egyedül leszel, de ez nem a te hibád lesz, hanem az övéké.
2020. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Született lángelme vagy,halandók nem érhetnek fel hozzád
2020. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!