Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit akarsz a boldogságtól?...

Mit akarsz a boldogságtól? Miért várod úgy?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem várom. Azt akarom, hogy velem maradjon és naponta meg tudjam teremteni. Magától semmi sem működik!
2021. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem várom,már az vagyok,örülök annak hogy itt lehetek a többi az én dolgom.
2021. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Én ? Semmit. Miért várjak olyasvalamire, ami nem is létezik ? A boldogság egy hazugság, illúzió. A Télapóban sem hiszek...
2021. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Jimmy él! 😄
2021. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erőt. Hogy meg tudjak, és meg akarjak bírkózni a mindennapi jóval-rosszal, és hogy utána, összességében azt tudjam mondani, hogy na, ezért megérte. Mert több volt az olyan tevékenység, ami boldoggá tesz (még ha nehéz volt akkor is), mint ami nem.

De nem várok semmit, tudom, hogy rajtam múlik, és nem kívülről jön.

2021. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már rég tudom, hogy az:

"Életed, egy múló pillanat, egy tarka kép, mely mögötted marad", így nem várom...

2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A boldogság létezik, de múlandó, és nekünk magunknak kell megteremteni, nem pedig várni rá.


Tulajdonképpen szerintem az a nyitja, hogy megismerem önmagamat, hogy én milyen élethelyzetben, milyen körülmények között, milyen hivatással, mennyi pénzzel stb. érzem magamat teljesnek, azaz "boldognak".


Innentől fogva pedig a boldogság egyik kulcsa ennek a megközelítése, a másik pedig a mindset, hogy képes legyek mindezt értékelni is.

2021. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!