Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Angliában miért kezdtek most...

Angliában miért kezdtek most megint pánikvásárlásba az emberek?

Figyelt kérdés
Azért, mert bejelentették a lezárást? Ez elég illogikus. Tavasszal is láthattuk, hogy a boltok ellátása rendesen üzemel még ilyen helyzetben is. Remélem, nem fog megint Európa szerte elburjánzani ez a hülyeség.

2021. jan. 7. 02:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem azért halmoznak az emberek, mert attól félnek hogy üresek lesznek a polcok, hanem azért, mert nem szeretnék az egészségüket kockáztatni. Még a boltbajárással sem.

Minél durvább a vírushelyzet, és minél jobban félnek, annál inkább nem akarnak kimozdulni még egy vásárlás kedvéért sem.

2021. jan. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Akkor rendeljenek házhoz! De ne csesszenek ki a magamfajtával, aki csak egy vacak kis szobát bérel, így ebből kifolyólag szűk tárhellyel rendelkezik.
2021. jan. 7. 03:19
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Akkor rendelj te is hazhoz.
2021. jan. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3: A rendelés azoknak van kitalálva, akiknek nincs idejük bevásárolni menni, vagy egészségügyi okokból nem tudják elhagyni a lakást. Illetve jelen helyzetben azoknak is, akik be vannak szarva. Nekünk, akik megtehetjük, hogy elmegyünk a boltba, ne kelljen már szívnunk a majrés idióták miatt, akik egy hónapra bevásárolnak.
2021. jan. 7. 03:53
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Én sem vásároltam fel mindent, de amikor itthon bejött, muszáj voltam elmenni, hogy legalább rizsnek való legyen. Mi azért vásároltunk többet, mert tudtuk, hogy le lesz rabolva. De érdekes, hogy csak az olcsó dögkonzvereket vitték, szóval ezért is csak rizst meg olajat vettünk többet.


Angliában sem hiszem, hogy máshogy gondolkoznak az emberek, ugyan úgy járkálni fognak az utcákon ezután is és biztos vagyok benne, hogy ott is az olcsó szart veszik. 1-2 hét és megint helyre fog állni, addig meg ha megteheted, vegyél drágább terméket, max több körettel eszed.

2021. jan. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5: Nem ott élek, hanem Hollandiában. Ahogy írom, azt remélem, hogy nem fog megint elterjedni egész Európában. Bár itt tavasszal is csak kb. két hét volt.
2021. jan. 7. 04:07
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez a nyájeffektus. A boltok mostmár biztos felkészültebbek lesznek mint anno. És 1 heti élelem meg nem igényel nagy helyet. Tészták, rizsek jöhetnek, a piac meg nem zár be. A kurmplit és hagymát sose láttam lefosztva.


Egyébként ezzel nem lehet mit kezdeni. Ha a 85. álhírrel találná szembe magát, ugyan úgy beszarna. Képtelen szkeptikus lenni és feltétel nélkül hisz az ismerőseiben. Anyum is az elmúlt évben párszor felhívott, hogy így úgy amúgy zárnak le mindent is, de pár kérdést feltettem, és belátta, hogy kamuhír.


Abszolút támogatom a szankciókat a rémhír terjesztők ellen. Az emberek beeszik és bepánikolnak. Íme egy mostani példa [link]

2021. jan. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
A hülyeség már elburjánzott, és ennél csak rosszabb lesz. Sokszor már azon szurkolok, hogy kipusztuljon az emberiség a csába. Nincs még egy ilyen idióta faj az univerzumban.
2021. jan. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A média miatt. Bemondtak egy-két hírt meg lehozták pár cikket, hogy elkezdődött a tömegvásárlás (ami túlzó hazugság) és az embereket beindítja úgy ahogy felettem leírták.

Mondjuk én Londonban semmit nem veszek észre a lockdownból, csak a pubok meg a ruhaüzletek zárva vannak. Élelmiszerbolt sincs kifosztva, ugyanaz a tömeg az utcákon és buszokon.

2021. jan. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Annyi bajod van, hallod...
2021. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!