Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El lehet kapni csövesektől a...

El lehet kapni csövesektől a vírust?

Figyelt kérdés

Ma mentem pánikvásárolni, jött egy csöves tarhálni, én adtam neki pénzt ( egyébként nem szoktam, franc tudja miért odaadtam neki egy kétszázast) aztán éreztem, hogy pia szaga van, na mondom túl közel volt a báttya.


Természetesen se szájmaszk, se kesztyű nem volt rajtam.

Elég higiénikus vagyok, tehát nekem nem kellett azonnal lerohanni a boltokat kézfertőtlenìtőért. Már évek óta azért száraz a kezem. Arcomhoz nem nyúltam, nem is szoktam utcán.


Ha haza megyek arcot, szemüveget, meg kezet meg fület is mosok. De éreztem a pia szagot, magyarán közel volt.


Érted, évek óta kerülöm az embereket, most meg amikor van ez a nyavaja pont kiteszem magam ennek.


22/f



2020. márc. 27. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
El, és egy napi 3x tusoló, fullos insta cicától is.
2020. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azok közé nem járok. Nekem maradnak a csövesek.
2020. márc. 27. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Max egy kéztávolságra volt tőled.Az nem az 1-2 m de azért gondolom nem értél a bőréhez,nem pusziztatok össze meg ilyenek, úgyhogy van esély, de bizhatsz benne, hogy nem.
2020. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akár egy vezérigazgatótól is.

Sőt családtagoktól is.

2020. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak a kezébe ejtettem a pénzt. Tegnap néztem liveleak videómegosztón, hogy random embereket köhögnek le csávók, lehet, hogy az volt bennem, hogy ha adok pénzt nem köhög le. Eddig csak egyszer adtam csövinek pénzt. Most ez a második.


Ja, hát tudom, angol konzul helyettes is meghalt a vírusba. Nagyon nem paráztam eddig mert max. bevásárlásnál volt hozzám közel ember az elmúlt 3 évben.

2020. márc. 27. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Van bajod. XD
2020. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lábgombát el lehet kapni. Ugyanis az valós veszély
2020. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt tesztem, nem kaptam el a koronachant.
2020. jún. 26. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdemes sűrűn mosni a lábát forró szappanos vízben,ecettel. Amikor lehet,mezítláb lenni. Csak száraz zoknit vegyél fel és ne nagyon lépj nedves helyre,mert a lábgomba a meleg,nedves helyen szaporodik.
2020. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem senki nem kapta el xd
2020. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!