Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja van apámnak?

Mi baja van apámnak?

Figyelt kérdés

Apámék kint élnek külföldön. Kb fél éve azt hangoztatják, hogy ez a vírus csak valami kitalált dolog, és, hogy azért van, hogy az emberek féljenek, összedőljön a gazdaság, és diktatúra legyen. (Ne haragudjatok, nem tudom pontosan a képzelgéseit, nem igazán figyelek rá, amikor szóba jön a dolog) Valamint az oltás azért van, hogy megöljék vele az embereket. És, hogy a korházak üresek, nincsenek vírusosak, csupán kitalálják, hogy sakkban tartsák az embereket. Annyira unatkozik szegény apám, hogy 5 percenként ezzel kapcsolatos hülyeségeket osztogat a facebookon, miatta nem is használom már. Azt mondja, hogy ez az egész vírus csupán influenza. Akkor is ezt mondta, mikor kiderült, hogy a közvetlen környezetemben is vannak koronások. A sulimban egy takarítónő életét vesztette a vírusban, ő meg nem hiszi el.. Mi baja van? Eddig mindig ráhagytam, de egyre jobban idegesít. Hogyan viseljem el? Minél idősebb, annál rosszabb, pedig nem is nevezném még öregnek..(53)

16L



2021. jan. 7. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyenek. Sokmindent nem tudsz csinálni, engedd el a füled mellett amit mond.
2021. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem pontosan mit szeretnél csinálni.Amugy nem kitalált dolog viszont szándékosan lett elterjesztve.Lásd kinai hazudozók hónapokig és orbán direkt nem cselekedett időben.Az oltásról annyit ha valaki volt koronás annak 30 napig nem lehet beadni nehogy még jobban visszakapja.Az a baj hogy sokszor hazudnak és már sokan nem hisznek el semmit.Ez a hatalom hibája hogy nem őszinte és megromlott a bizalom.Innen jön apukád gondolkodása is.Meg van olyan vetület hogy egyre jobban szorul a hurok a virus miatt és egyféle pszichologiai jelenség hogy valamit elhisznek ha igaz ha nem.Ettől függetlenül valahol értem apukádat .Nem értek egyet vele sok mindenben de vannak igazság nyomok benne.Pl lehet hogy a gazdaság manipulálása a cél pl.
2021. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Sajnalattal kozlom a tenyt, hogy apukad nagyon buta. Jobb ha te nem hallgatsz ra.
2021. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Az a pér ember a környezetedben lehetett simán influenzás, vannak, akik attól is kikészülnek. Egy db takarítónőről tudsz, aki -állítólag- covidban meghalt.

És beveszed azt, hogy tényleg tömeglvel hullanak az emberek. Én nem ezt látom és apád sem ezt látja külföldön és sok igen értelmes ismerősöm van, akik figyelnek, elemezgetik amit látnak hallanak a valóságban és ők is látják, hogy nem minden úgy van, ahogy a média harsogja.

Egyetlen egy olyan emberől tudok, a tanérom ismerőséről, aki súlyos tüdőgyuszival van kórházban és állítólag covid, hogy él-e még, nem tudom, viszont több olyan esetről tudok ismerőseim által, hogy rokonuk kórházba került infarktussal, egyebekkel, agyvérzéssel és mikor meghalt, alá akarták iratni vele a papírt, hogy covidos volt, holott erre nincs bizonyíték, hogy az lett volna, nem olyan tünetekkel került be.

Egy fiatal srác ismerősöm a mezei sima tüdőgyulladásba halt bele, amire rég van gyógymód, de nem kapott kezelést, amíg nem lett túl a f@sz tudja hanyadik covid teszten. Addig váratták, hogy meghalt.

Fejetlenség, sumák, hazudozás, az van.

2021. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Ja és nem vagyok vírus tagadó. Nem állítom hogy a covid nem létezik és nem veszélyes, de hogy valami marhára nem stimmel a vele kapcsolatos cirkusz körül, az is biztos.
2021. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Mindig is volt korona virus.... de ez az egesz mar tul van tolva. Nagyonis
2021. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

4# Egy kicsi faluban elek, sitty sutty atment a fel lakossagon, igazolt teszttel, tobben is bele haltak, aki kijott, az is azt mondja soha nem volt meg ilyen beteg. Volt ahol mindketten elkaptak a hazban, az egyik belehalt, a masik 3 hetig korhazban volt. En hiszek nekik.

Ezzel nem tagadom, hogy 90%-on atmegy keves tunettel, de hogy kamu virus, meg hogy ugyanaz mint az influenza...erdekes. Az influenzaba tavaly senki nem halt bele a faluban, most tobben is. Es ez csak a mi falunk, ahol parszazan lakunk. En siman elhiszem a napi 100 halottat. Az meg hogy influenzaba is ennyien halnak bele...

Most jott ki a ksh statisztikaja, hanyan haltak meg (mindenfele kulonbsegtetel nelkul, hogy mi okozta a halalt), tavaly evvegen 40 %-al nott meg a halalozas aranya az orszagban az elmult evekhez kepest.

2021. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

4:

Azt mivel magyarazod, hogy novemberben jóval több ember halt meg, mint a korábbi évek átlaga, a különbség ráadásul jóval nagyobb, mint ami a hivatlos covid áldozatok száma?

2021. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Valazeg nem dolgozik és ráer összeesküvés elméleteket gyártani
2021. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Több embert teszteltek a környezetemben akik pozitívak lettek, és erre mondta apum, hogy influenza.

Az meg, hogy mindet elhiszek amit a tvben mondanak, nem igaz, mivel nem nézek híreket, csak filmeket. Engem ez az egész hidegen hagy, pont nem érdekel, hogy hány fertőzött van, és melyik megyében. Ha rajtam múlna, egy szót nem hallanék róla. De tőle mégis mindig értesülök :)

És senki nem hozná fel ezt a témát, ő kezdi el mindig, mintha ezzel minket akarna provokálni és hergelni, hogy aztán lehurroghasson ha kinyitjuk a szánkat.

Annyira nonsense dolgokat talál ki néha, hogy még én is megkérdőjelezem, hogy ezen a földön van-e.

(Csak egy példa: A repülőgépek azért húznak csíkot, hogy ezzeo vihart csináljanak az országba.. Vagy múltkor találtam egy istenverte mágnest a játszótéren, és azt mondta, hogy ezt az ufok küldték nekem. De ez csak kettő a sok közül. Tudnám még említeni az 5G mániát, meg a folytonos kitalált sztorikat, amikről egy 5 éves meg tudná állapítani, hogy kamuk, de most ezek kicsit jobban mellőzve vannak, egyértelműen a korona tetszik neki)

Egyébként sajnálom, hogy ennyire el kell árulnom itt, de nem bírom. Rosszabb mint egy gyerek.

2021. jan. 7. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!