Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja van apámnak?

Mi baja van apámnak?

Figyelt kérdés

Apámék kint élnek külföldön. Kb fél éve azt hangoztatják, hogy ez a vírus csak valami kitalált dolog, és, hogy azért van, hogy az emberek féljenek, összedőljön a gazdaság, és diktatúra legyen. (Ne haragudjatok, nem tudom pontosan a képzelgéseit, nem igazán figyelek rá, amikor szóba jön a dolog) Valamint az oltás azért van, hogy megöljék vele az embereket. És, hogy a korházak üresek, nincsenek vírusosak, csupán kitalálják, hogy sakkban tartsák az embereket. Annyira unatkozik szegény apám, hogy 5 percenként ezzel kapcsolatos hülyeségeket osztogat a facebookon, miatta nem is használom már. Azt mondja, hogy ez az egész vírus csupán influenza. Akkor is ezt mondta, mikor kiderült, hogy a közvetlen környezetemben is vannak koronások. A sulimban egy takarítónő életét vesztette a vírusban, ő meg nem hiszi el.. Mi baja van? Eddig mindig ráhagytam, de egyre jobban idegesít. Hogyan viseljem el? Minél idősebb, annál rosszabb, pedig nem is nevezném még öregnek..(53)

16L



2021. jan. 7. 15:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, a feleség dolgozik nagyrészben :)

Én mindenkinek zöldet adtam, még annak is, akivel nem nagyon értettem egyet.

2021. jan. 7. 16:01
 12/19 A kérdező kommentje:

Halljátok, elkapta!

Nem mondom, hogy örülök, főleg, hogy még MOST SEM HISZI EL!! Tényleg ekkora autista? És csodálkozik, ha ignorálom.. Azt mondja, hát igen, szokásos influenza.. Mikor teszt mutatta ki, hogy koronás. Istenem, valaki nyugtasson meg, én nagyon sokat tűrtem, de már nem bírom. És ez egyre rosszabb lesz.

2021. jan. 13. 22:50
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
A teszt barmilyen immunvaltozasra pozitiv lesz... van korona virus persze de ez az egesz mar vicc ( meghozza nagyob rossz vicc) szetbasszak a gazdasagot
2021. jan. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Szia!Létezik a Korona vírus azt aláírom,de a #13-as válaszolóval viszont egyetértek.Nem olyan megbízható az a Pcr teszt mint ahogy hiszik.Ennek ellenére lehet hogy azt mutatja ki sok embernél,de attól még nem 100%-os akkor sem.Apukád nagyon vírus tagadó és már ez is túlzás.Itt van közöttünk a vírus csak sokszor ráírják a papírokra a valótlanságokat is és ezért nem hiszi már el sok ember még akkor sem ha esetleg igaz.Van mellébeszélés nem kevés és így ki tudja mi a valóság....Jobbulást apukádnak
2021. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
A PCR teszt megbízható kérdező, ne halgass utóbbiakra. A megbízhatatlansága csak egy ujabb facebookos álhír, ami billentyűzetről billentyűzetre terjed.
2021. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Be sem léptem már több mint 3 hónapja a Facebookra és nem áll szándékomban :D Ennyit erről az okos megállapításról
2021. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelne.. Nem nézek TVt, Facebookot, semmilyen hírforrást, mert nem tudom megállapítani, hogy igaz, vagy sem. Meg egyszerűen nem érdekel. Engem csak az zavar, hogy minket hív báránynak, idiótáknak, majmoknak, alvó embereknek. Hát aki nem tudja elfogadni más nézeteit, és rá akarja erőltetni a sajátjait, az mi? Nem hiszem, hogy okos ember. Szerintem annyira fél ettől a létező, vagy nem létező vírustól, hogy bebeszéli magának, hogy nem is létezik.
2021. jan. 14. 11:06
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem :( szomorú hogy ennyi buta ember van. Jobbulást azért apádnak
2021. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Koztuk Te is 18-as?
2021. jan. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!