Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ebben lelem az...

Normális, hogy ebben lelem az örömömet?

Figyelt kérdés

Dagadt voltam évek alatt fogytam le. Most meg sovány vagyok, de nem fogyokúra miatt hanem egy betegség miatt. Mindennap meghalok egy kicsit este, éjszaka.


Normalis, hogy abban lelem az egész örömömet, hogy soha nem néztem ki jobban mint most? Kapom a visszajelzeseket, hogy úristen milyen jó alakod lett stb stb. Csak úgy veszem a drága ruhákat, parfumoket.Tenyleg ebben lelem az örömöm. Olyan jó mutatni a külvilág felé, hogy hé idenézzetek milyen sovány vagyok, milyen drága ruha van rajtam, milyen márkás parfüm...


Aztán hazamegyek. És rájövök egy szinjatek az egész. Mindent csili vilinek mutatok közben meg kb soha nem voltam ennél rosszabbul se lelkileg, se testileg....


2021. jan. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj hogy valamiben örömödet leld. Főleg ebben a helyzetben.
2021. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Vágytál valamire, a sors végül megadta neked, de nem úgy ahogyan elképzelted. Tipikus tanmese az élettől, a tanulságokat neked kell majd leszűrnöd belőle,de valószínűleg az lesz, hogy az egészség az fontosabb mint a szépség.
2021. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Én is így vagyok, jobban nézek ki mint régen és így most én utasíthatok el másokat. Akkora poén hogy koslatnak utánam egyesek de mégsem fogják fel hogy nem kellenek, persze a fullos nőkhöz nem érek fel de egy átlagos vagy átlag alattinak még bejöhetek. Had tudják meg milyen az elutasítás, élvezem.
2021. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
A kérdezőnek is, meg a 3-as válaszolónak is erősen ajánlok egy pszichológust. Saját érdeketekben írom.
2021. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem normális ennyire felszínes kirakatéletet élni, de végül is csak magadnak ártasz vele, nem másoknak. Én addig nem nézek le senkit amíg nem árt másoknak.
2021. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha te örömöd leled benne akkor jó. Szerintem mindenki úgy jó ahogy van. Ha kövér voltál az voltál, akkor is önmagad voltál. Most sovány vagy, de még mindig önmagad vagy. Én se ítélek el senkit addig amíg nem ismerem. Attól hogy kövér/sovány vagy még lehetsz jó ember
2021. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!