Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, hogy amikor...

Mit jelent az, hogy amikor állok a nő engem néz? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Álltam a buszmegállóba, vártam buszt. Falu helyen lakom. Hirtelen azt vettem észre hogy a nő az ablakból néz. Amikor oda néztem, hirtelen abba hagyta és gyorsan elhúzta a függőnyt. Ez mit jelent?

2021. jan. 8. 21:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha ez esetleg segít, ismerjük egymást.
2021. jan. 8. 21:26
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

https://www.youtube.com/watch?v=EDhsmglYFjM


fene tudja, vagy tetszel neki, vagy csak szeret az ablakon kukucskálni aztán éppen téged nézett

2021. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Falusi térfigyelő kamera 🙃🙂
2021. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy mást nézett volna. Valószínűleg látta hogy ott állok. És az ablakból nézett. Amikor csak úgy arra néztem, akkor láttam hogy néz. De gyorsan el is húzta a függőnyt.
2021. jan. 8. 21:34
 5/16 A kérdező kommentje:
Ő nem faluba lakik. Csak idejár a faluba.
2021. jan. 8. 21:34
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Szeret leskelődni
2021. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké. De mire jó hogy engem les?
2021. jan. 8. 21:40
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Te voltál ott pont, azért téged nézett.

Én is szeretem figyelni a világot magam körül.

Akár az ablakból, akár pl nagy bevásárlóközpontban. Csak figyelem az embereket. Nem vagyok sem egy pletykagép, se kiéhezett.

Pár éve a betont csinálták előttünk a munkások, őket is néztem mert érdekesnek találtam ahogy dolgoznak. Mikor kiszúrtak, elkezdtek füttyögni meg bekiabálni mindenféle tipikus csajozós dolgokat. Pedig abszolút nem azért néztem őket hogy rájuk csorgassam a nyálam, van párom.

Én minden embert nagyon érdekesnek találok, így ismerem meg a világot magam körül, hogy figyelem őket. De nincs bennem semmi rosszindulat, meg nem érdekel a magánéletük, nem azért figyelek hogy vájkáljak. Bárki állhatna éppen ott, nekem ugyanolyan érdekes lenne egy fiatal fiú, mint a 80 éves Marika néni.

2021. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog.
2021. jan. 8. 22:06
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűnek tartom hogy bejösz az adott nőnek. :)
2021. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!