Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erről hogyan lehet leszokni?

Erről hogyan lehet leszokni?

Figyelt kérdés
Amikor tanórán vagyok vagy egy filmet nézek, vagy akármi olyat csinálok, ahol figyelni kell valamire, de a kezemet nem kell használni, kényszert érzek arra, hogy valamit fogdossak. Pl egy tollat, körzőt, hajgumit, fülhallgatót, stb. Már nem egy tollamat tettem így tönkre. És ez nem is tudatosan megy, hanem teljesen automatikusan, szinte észre sem veszem.
2021. jan. 9. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél stresszlabdát.
2021. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Vegyél ilyet. Munkatársam is ezt cseszteti értekezleten.

2021. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt nem lehet megoldani, hogy ezekre se legyen szükség?
2021. jan. 9. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell róla leszokni. A feszültséget vezeted le, és ez jobb, mintha a hajadat tépkednéd, vagy ordibálnál. Én a marokerősítő gumigyűrűt javasoltam volna, de ez a stressz kocka még jobb, nekem is kell egy ilyen!
2021. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig én nem érzem magam feszültnek, de ezek szerint az vagyok. Furcsa.
2021. jan. 9. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Akkor èn is emiatt tördelem ès tekergetem a csuklóm ès a ujjaim mikor èppen filmezek ès vagy nincs semmi amit a kezeimmel csináljak?
2021. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!