Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyógyszer szedése mellett ki...

Gyógyszer szedése mellett ki hogyan el teljes életet a mellékhatások miatt? A gyógyszer szedése nem okoz kiszolgáltatottság érzést?

Figyelt kérdés

Ki hogyan dolgozza fel ha gyógyszerre van utalva?

Pl inzulin, vagy vérnyomáscsökkentő, egyéb pszichiátriai szerek stb..



2021. jan. 9. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb mindenki eljut oda, hogy rájuk van utalva, mégis ugyanúgy élnek. 50+ ismerőseim úgy járnak gyógyszertárba mint más nagybevásárlásra.
2021. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem ez nem trauma.


Nem érzem kiszolgáltatottnak magam, ennem, innom is kell mindennap, mégsem vagyok kiszolgáltatva a kajának.

2021. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Súlyos allergiás vagyok, rá sem hederítek. Ugyanannyi gondom van vele, mint a tisztálkodással, fogmosással, arcmosással, stb: megoldom, hogy legyen rá alkalmam és nem megyek bele olyan hülyeségekbe, ahol a nap végén nincs erre lehetőségem. Egyébként gyógyszert szedni kifejezetten a könnyű dolgok közé tartozik ezek közül. Van a kulcstartómon egy kis csavaros tároló, amiben mindig van pár szem arra az esetre, ha nem lennék közel a leveles változathoz. És általában van itthon plusz egy csomaggal (úgy értem a receptet is, hogy legyen fölösleges adag). Szóval normális emberként élek.


A kontaktlencsével, fogamzásgátlóval néha több a bajom, mint ezzel. Azt pedig egészséges emberek milliói használják.

2021. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem stresszelek. Ha eszembe jut beveszem
2021. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!