Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék úrrá lenni a...

Hogy tudnék úrrá lenni a tehetetlenség, reménytelenség és kiszolgáltatottság érzésén?

Figyelt kérdés
Vajon tényleg annyira gyenge vagyok, mint amilyennek mindenki tart, aki ismer? És ha igen, miért vagyok gyenge? Mit lehet tenni a lelki fáradtság ellen? Hogy mutathatnám meg magamnak, és mindenki másnak hogy több vagyok sokkal, mint amennyinek tűnök? A félelmek mindenben meggátolnak. Vége lesz ennek valaha? Higgyek magamban?
2019. júl. 23. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

akkor leszel több amikor eléred azt, hogy megerősödj

ne gyengén akarj erősnek mutatkozni, hanem erősödj meg!


mi a gond?

2019. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogyan erősödjek meg? Kérlek mondjátok el, könyörgök! Gyerek korom óta elnyomnak, bántanak, én meg hagyom. Lenéznek, nem ismerik a képességeimet, utálnak. A saját anyám is xarnak nézett mindig is, és vetélytársnak. Lerombolta az önképemet, megaláztak, úgy beszélnek hogy én nem kellenék senkinek. Senkivel nem mernék úgy bánni, ahogy ők bánnak velem. Kérlek mondjátok el hogy lehetnék erősebb? Miért nem tudok kiállni magamért, és az alapvető emberi jogaimért? Ha felszólalnék, elfojtsák a hangom, lekiabálnak. Ha szeretnék valamihez kezdeni, vagy valamit kipróbálni, egyből letámadnak, veszekednek. Azt is mondták, h öljem meg magam, nehogy azt higgyem hogy szép vagyok, minek krémezem az arcom, meg mindennel lehúznak lelkileg. El kéne mennem innen, de nincs hová. Borzasztóan fáj, ahogy bánnak velem. Talán még az is jobb lenne ha hajléktalan lennék, akkor legalább nem látnám és hallanám őket.
2019. júl. 23. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, nincs vesztenivalód. Nézzél szembe a félelmeiddel, tedd fel a kérdést, mi a rosszabb, ilyen elnyomottan félelemben élni, vagy kijönni a komfortzónából, kockáztatni és nyerni. Soha ne hagyd, hogy elnyomjanak, kihasználjanak, ha lehurrognak, akkor is hallasd a hangod, éreztesd velük, hogy nem hódolsz be nekik. Nagyon nehéz, de a legfontosabb, hogy legyőzd a félelmeid.
2019. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nezd meg a Rhonda Byrne a Titok c videot
2019. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromtól azt hallgattam, hogy nem vagyok jó semmiben, több évig depressziós voltam nem emiatt, de talán ez is rásegített, hogy kialakuljon.


Én pontosan tudtam mi a gond és mit kell lépnem. Te tudod mitől lenne jobb és teszel is érte, hogy elérd?

2019. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelkileg nem megy, akkor krzdd el fizikálisan az erősítést!


Irány az edzőterem! Fogadj személyi edzőt, vagy csatlakozz be egy csoportba (anyum életmódváltó klubban volt, néhány hónap alatt is már lenyűgöző eredményei lettek)

Drága lesz, de úgysincs mire költsd a pénzed, szóval megéri, hidd el! 😊

Egyrészt rögtön rendszerbe foglalja az életedet. Az edzés mindig ugyanakkor van, illetve az étrend miatt enned is mindig ugyanakkor kell.


Szóval ebből lehet építkezni, ez lehetne az alapja egy valódi életmódváltásnak, amiben később a lelked is megerősödik majd.

2019. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!