Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt hogy nagyon felzaklatott...

Volt hogy nagyon felzaklatott titeket az internetes kioktatás?

Figyelt kérdés
Engem néha megtalálnak olyan emberek akiknek nem kéne. Párszor posztoltam facebookra bejegyzéseket és volt, hogy páran a koromat kérdezték meg, meg sértő megjegyzést tettek felé, hogy biztos nem lehetek annyi. Sőt saját képemet beillesztette a válaszokba, ezzel "bizonyítva", hogy én tuti nem vagyok annyi. Pedig ez a fajta viselkedés ott tilos és ki is lett tiltva szerencsére...Annyira felzaklatott, hogy rendesen felment a pulzusom és remegtem. Régebben Tettem egy megjegyzést egy fanfictionre, és twitteren láttam, hogy a sztori írója screenshotolta és hosszú megjegyzést tett rá, meg volt olyan komment, hogy le kéne keresni az IP_jét és kinyírni...Na ettől szó szerint lefagytam és töröltem minden lehetséges internetes fiókomat és nem is nyitottam meg őket egy hónapig szinte. Pedig tényleg semmi provokatív nem volt csak azt mondtam hogy az író felszívódott mivel rég nem írt oda...Na meg a twittert is csak nézem inkább mert annyira indulatosak ott a legtöbben. Vot napokban, hogy egy régi osztálytársam "baráti talira" akart hívni messengeren, mikor közöltem hogy nem akarok és ne írjon már akkor én voltam a k.betűs asszony meg hirtelen van nője akit korábban nem említett...Na persze. Nagyon erőszakos volt és olyanokat írt, hogy már rossz visszagondolni hogy az osztálytársam volt...Meg azt állította, hogy én szerelmes vagyok belé mikor még barátként se tekintettem rá, csak egy semleges osztálytársnak...Meg mikor kénytelen voltam neki közölni, hogy én leszbikus vagyok akkor egyből " tuti hazudsz, te nem nézel ki annak"...Most komolyan mit még lehet kezdeni e fajta emberekkel mint letiltás? Titeket milyen zaklatások értek, vagy volt hogy annyira zaklatott valami, hogy letöröltél minden fiókot? Mi volt a legdurvább internetes zaklatásos sztorid? Légyszi komoly válaszokat!

2021. jan. 9. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*posztoknál
2021. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Rámész a poaztodon a 3 pöttyre azon belül adatvedelmi beallitások

Kik lathatják

Nyilvanos

Ismerősök

Ismerősök, kivéve xy z

Konkrét ismerősök xy z

2021. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*posztodon
2021. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A trollokkal nem kell foglalkozni. Sokan rengeteg energiát fektetnek abba, hogy másokat bántsanak, lejárassanak.


Hogy mi az okuk erre?


Az, hogy szarul érzik magukat, és ha - szerintük - valaki más önbecsülését sikerült tönkre tenniük, legalább már egyvalaki lejjebb van, mint ők.

2021. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!