Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki lelkileg nagyon érzékeny...

Aki lelkileg nagyon érzékeny mit tud ellene tenni ?

Figyelt kérdés
Nagydarab izmos férfi vagyok és nagyon érzékeny vagyok,ha szólnak valami rosszat. Hamar meg tudnak bántani.Sokszor gyerek vagyok lelkileg és viselkedésben is. Szégyenlem és zavar ,hogy nagydarab létemre ilyen vagyok. Van igy még valaki?
2021. jan. 10. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Fordulj szakemberhez.

Hány éves vagy?

Mert amíg elég fiatal, még az is megedzzhet ha a komfortzónádon kívül vagy és negatív hatások érnek, és megtanulsz védekezni/elengedni.

Vagy meg kell találni az okát, hogy miért bánt téged az a dolog. Mert nem csak azért mert csúnyán beszéltek veled, az fix. Egyébként én hasonlóan vagyok, csak nem vagyok nagydarab se sajnos.

Meg kell fejteni, hogy miért nem tudtál felnőni, és ha megvan az oka, onnantól már dolgozni is lehet rajta, sőt lehet hogy magától tovább alakul, mert rájössz, hogy pl nem kell annyira megsértődni, mert nem az van, amire te korábbi tapasztalatból asszociáltál a tudattalanodban pl.

2021. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyúrj lelki rezilienciára. Nézz utána, mi az. Sok sikert.
2021. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Önértékelésbeli problémák állhatnak amögött, hogy ennyire magadra veszed mások kritikáját vagy rosszindulatát.

Azt jelentheti, hogy nem vagy biztos az alapértékeidben, és egy külső hatásra könnyen megkérdőjelezed azokat.

2021. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!