Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy aki...

Miért mondják azt, hogy aki sír, az lelkileg erős ember?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal nagyobb erőfeszítés/erősebb lélek kell ahhoz,hogy visszatartsuk a sírást.

2018. jan. 20. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Én még soha nem hallottam, hogy bárki ezt mondta volna.
2018. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én igen,nem is egyszer. Nyilván ezért kérdeztem..
2018. jan. 20. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
A sírás az érzéseink megnyílvánulása. Ehhez sem erő sem gyengeség nem kell. Viszont egészséges dolog sírni. Jobb a testnek és a léleknek. Ami pedig nekem jó,arról marhára nem izgat mit mondanak mások.
2018. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez is egy emberi megnyilvánulási forma, ami sokak szerint gáz. Akkor legyünk mind bunkók, tökik, attól talán minden "jobb" lesz.
2018. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, én ezt így még nem hallottam. Szerintem, csak annyit jelent, hogy vannak érzelmei. Persze, ettől még annak is lehet, aki soha nem sír, csak elfojtja őket. Az meg nem biztos, hogy jó.
2018. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Legfeljebb abban az értelemben lehet benne valami, hogy nem fél megmutatni az érzelmeit. Nem azon agyal, hogy mit szól hozzá más, ha sírni látja.
2018. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez igaz, sajnos önhibámon kívül átmenetileg olyan helyzetbe kerültem, hogy a napi élelem megszerzése is gondot jelent, ma este elsírtam magam az éhségtől többször is. Senkinek nem kívánom ezt az érzést.
2018. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 akkor netezni hogyan tudsz? :D
2018. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem sokkal nagyobb erőfeszítés/erősebb lélek kell ahhoz,hogy visszatartsuk a sírást."


Ok,de miért tartja vissza valaki a sírást? Talán szégyenli az érzéseit,fél,hogy gyengének tartják?

2018. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

9-es sajnos az a társadalmi elvárás, hogy ne sírj. Mert az gyerekes és csak a gyengék sírnak.

Én nagyon sírós vagyok, ha örülök, akkor is, ha bánatom van akkor is, ha elegem van valamiből akkor is. Sokszor szeretném visszafogni, de egyszerűen nem tudom, ezért érzelmileg nyitott könyv vagyok mások számára, ami nem mindig jó. Nem tartom magam gyengének, de jól esik elengedni.

2018. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!