Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt olvastam egyszer a melegek...

Azt olvastam egyszer a melegekről, hogy sokkal érzékenyebbek és kifinomultabbak lelkileg és éppen ezért van köztük olyan sok művész. Elgondolkoztam azon, hogy akkor a melegek közül több vegetáriánus kerül ki?

Figyelt kérdés
Tud valaki ezzel kapcsolatban valamilyen összefüggést? Mert én pl. meleg vagyok és vegetáriánus, mert ellenzem az állatok leölését, együttérzek velük,hogy szenvednek,amikor levágják.

2014. okt. 26. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Mi köze a melegségnek a kifinomultsághoz és a vegetáriánus életvitelhez?

Vannak kifinomult vegetáriánus heterok is. Ez az egész így teljesen értelmetlen.

2014. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom hol olvastad ez a baromságot, de a valóság az, hogy egy átlag emberben legalább annyi érzelem van, mint a melgekben, csak alkalmazkodnak a stereotípiákhoz, és játszáka férfit mert ezt várják tőlük. Deha igazán megnyilik neked a másik, akkor rájössz, hogy hiába heteró, attól még vannak érzései. A melegeknél annyia különbség, hogy mivel amúgy szembemennek a szokásokkal, így a férfit se játszák el annyira.

És nem, piszkosul semmi köze a táplálkozásnak a szexuális orientáltsághoz, inkább az ostobasághoz. Ellenezd az állatok leölését? Szted az állatorvos tudása honnan van, a gyógyszerek honnan vannak stb?! Aki ellenzi az állatok leölését költözzön egy lakatlan szigetre, és akkor talán korrekt az észrevétel, mindaddig csak álszent és végtelenül hülye kifogás.

2014. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Én is ellenzem az állatok leölését, nem szeretem, amikor szenvednek, majd' meg szakad a szívem, ha egy állat szenvedését kell látnom, egy disznótoron pedig szerintem eret vágnék magamon és felakasztanám magam.


Mégis összefut a nyál a számban, ha a disznó húsra gondolok, nem beszélve jó néhány fincsi, ropogós húsról, marhapörkölt, stb.


Úgy gondolom, a homoszexualitásnak az ég egy adta világon semmi köze ahhoz, hogy egyre több meleg művész van-e vagy sem. Mármint úgy értem: ez hülyeség, hogy a melegek közül egyre több művész kerül ki, csak azért, mert...


1. Melegek.


2. Ebből kifolyólag érzékenyebbek.


A melegek ugyanolyan emberek, mint bárki más, azzal a különbséggel, hogy saját nemükhöz vonzódnak, tehát érzelmi szinten (sem) különböznek a többi embertől. Az érzelmi dolgoknak pedig a vegetáriánus életmódhoz végképp nincs köze, mert végtére is emberek vagyunk, mindenevők, majd' 90%-ban ösztönlények, az emberek 99%-nak a szájában összefut a nyál a hús illata éreztén. Belénk van kódolva.

2014. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor én vagyok az az 1 %, mert az én számban nem fut össze a nyál akármilyen sült hús is legyen az, még inkább hányingerem támad és sajnálom azokat, akik ezt eszik, mert vagy nem tudják hogyan kerül az asztalra a hús, vagy nem akarják tudni és ezért ostobák.
2014. okt. 26. 10:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Ítélet napig vitatkozhatnánk arról, hogy melyikünk az ostoba, de nincs értelme, már látom...
2014. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak sztereotípia. A filmekben korábban a melegek mindig feminin módon viselkedő, kényeskedő, komikus karakterek voltak. Innen a feltételezés.

Én leszbikusként nagyon nagyot csalódtam az egész közösségben. Amikor belecsöppen az ember, azt hiszi végre megtalálta a "sajátjait".

Aztán felregel egy-két melegeknek/leszbikusoknak való oldalra és mások helyett is szégyelli magát.

2014. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztereotípia a másoknak szóló ismerkedő oldalakról... =-]
2014. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös! nem téged neveztelek ostobának. Azokat neveztem annak, akik nem is akarnak tudni róla, hogy hogyan kerül a hús az ételbe. Szerintem ha az emberek látnák,hogy mi történik a vágóhidakon (és előtte az állattartó telepeken),akkor sok embernek elmenne a kedve a húsevéstől örökre.


6-os! Én is így vagyok a "sajátjaimmal". Szégyellem, hogy a melegek közé tartozok, de nem azt szégyellem, hogy melegnek születtem. Ha rajtam állna, a melegfelvonulásokat is betiltanám.

2014. okt. 26. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Figyelj, nem akarlak bántani, és tudom, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ezt már rég meg akarom érteni. Szerinted a növényeknek nem teszel rosszat azzal, hogy megeszed őket? Élet van bennük, de tény, hogy nem tudnak sikítani. Szerinted az becsületes, hogy az állatokat sajnáljuk, de a növényeket megesszük? Szerintem a növényeknek sem jó az, hogy megeszik őket...
2014. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"sajnálom azokat, akik ezt eszik, mert vagy nem tudják hogyan kerül az asztalra a hús, vagy nem akarják tudni és ezért ostobák."


És légyszi ne ostobázz le másokat. Én se neveztelek képmutatónak. És sajnáld az állatot, de engem ne.

2014. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!