Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is aki utálja a...

Van más is aki utálja a gyerek kori képeit?

Figyelt kérdés
Ma kirakta egy barátnőm az ÉN gyerekkori fotómat amit anyukám osztott meg 1000 éve és elküldte ,hogy nevetnek rajtam és most ki nem álhatom magam és itt sírok a szobámban hogy mennyire utálom magam.Mással is van ilyen?

2021. jan. 10. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a mostaniakat is utálom...
2021. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ezeket a képeket mindenki utálja.

Jò lenne ha anyukád nem osztana meg semmilyen képet rólad a beleegyezésed nélkül. Ami a neten van az ott is marad örökre

2021. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég néztem meg videón az 5 éves magam (VHS-en van a felvétel, olyan régi).
2021. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hülye képet vágtam minden fotón, kb 10 éves koromig, úgyhogy igen. De azóta igyekszem, és néha a borostás arcom is kielégítő ha normálisan nézek. Nem az a cél hogy én legyek a leg különlegesebb, de biztos el küldeném a k**va anyjába aki kiröhög bármit rajtam. Mindenki saját háza táján.
2021. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt meg nem nagyon lehet barátnak nevezni, aki így megaláz téged, hogy még külön le is írja, hogy rajtad röhögnek. Szerintem küldd el az anyjába és dobd ki az életedből.
2021. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem a régi képeimet, ettől függetlenül otthon ki van rakva majdnem az összes, mert anyum szereti őket. Külsőre és belsőre is sokat változtam azóta, úgyhogy nem szeretem látni a képeket, amik mindig a régebbi énemre emlékeztetnek.

Ettől függetlenül igyekszem kívülről és belülről is a legjobbat nyújtani magamból a jelenben, hisz az a legfontosabb, nem a múltad.

Úgyhogy ne sírj, ne aggódj, belsőre biztosan, és valószínű külsőre is szép lehetsz, ha másnak az okoz örömet, hogy olyan képeket osszon meg rólad, amik előnytelenek.

2021. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen minden ember ilyen
2021. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig szar
2021. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 éves kortól felfelé nem szeretem a képeimet, mert onnantól már kezdett kiütközni, hogy nem leszek egy túl jóképű gyerek. Viszont azelőtt elég aranyos voltam, úgyhogy az akkori képeimet szeretem :D
2021. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én szeretem. A mostaniakat is. Igyekszem elfogadni magam. Régen azt nem szerettem, ha az iskolába látnak rólam képet. De most már az se zavar.
2021. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!