Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Náthásan illetlenség puszit adni?

Náthásan illetlenség puszit adni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
igen
2021. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Is. Meg butaság is. Mondd meg, hogy náthás vagy, meg fogják érteni.
2021. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy adnék, mert nem erről van szó, csak tényleg meg vagyok fázva, nem is kicsit, és kb úgy néz rám mindenki mintha direkt kitalálnám. Jaj attól még adhatsz, hogy fújod az orrod pl
2021. jan. 11. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ők a hibásak és nem te.Ha ennyi eszük nincs hogy megfázott ember jobb ha nem puszilkodik erre nem tudok mit mondani.Vagyis tudnék,de inkább nem :D
2021. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen, és ilyen vírusos időszakban veszélyes is. Tartsd be a szabályokat, hordjad a szájmaszkot, fertőtlenítsd a kezed, meg otthon a rendszeresen használt tárgyakat. Érdemes buszon és a boltban fertőtlenítős kendővel megfogni a kapaszkodót vagy a bevásárlókocsit.

Minél hamarabb meggyógyulnak az emberek, annál hamarabb lehet vége a korlátozásoknak, és annál hamarabb jön minden normális állapotba.

2021. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Pont az ilyen hülyék miatt hord most mindenki maszkot.
2021. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem meg a koronát terjszteni illetlenség, sőt.

Majd ha eltemette az idős szüleit miattad, akkor is itt fogsz ríni, hogy illik-e 40 fokos lázzal átmenni részvétet nyílvánítani 🙄🙄🙄

2021. jan. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem tudom,hogy vagytok vele, de én nyáron már június fele elkezdtem puszizkodni ajándék átadásnál és köszönésnél, amikor még azért nem volt ajánlott és akárhányszor nyújtottam az arcom senki sem ellenezte és szerencsére tudtommal senkinek sem adtam át semmit és én sem lettem beteg. Könyörgöm egy egyszeru levegő puszival is terjedhet?
2021. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Koronavirus vilagjarvany idejen normalis ember ad-e puszit nem egyhaztartasban elonek?
2021. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utsó! Igen normális
2021. febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!