Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van emberundorod, vsgy emberfó...

Van emberundorod, vsgy emberfóbiád ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Itt szinte mindenkinek csak az van.
2021. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ja, itt a felhasználók jelentős része mindig büszkén hangoztatja, hogy ők lenézik a többi embert, elszeparálják magukat tőlük, senki máson nem segítenek saját magukon kívül, mert hát minek azt, plusz, hogy az állatokat mennyivel többre tartják az emberi fajnál.

Ha embergyűlölő társaságra vágysz, akkor a gyakori a te platformod.

2021. jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok embergyűlölő. Csupán nem szeretek sokat emberek között lenni.
2021. jan. 13. 00:35
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Rendben, ez te vagy, de hidd el, hogy itt tényleg nagyon sokan embergyűlölők és még büszkék is rá.
2021. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én filantróp vagyok. Undorom nincs, viszont kell az egyedüllét. Szerintem szarul van definiálva az intro meg extro. Mindkettőből elég sok minden jellemző rám.
2021. jan. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Nem szeretek minden embertípust, de szeretem a társaságot, szeretek emberekkel kommunikálni és szociális fóbiám sincs. Mikor itt olvasom, hogy mennyi ember küzd ilyesmivel, mindig ledöbbenek. Nem kifejezetten emberekkel foglalkozom a munkám során, de eddig akárhova felvettek, az egyik fő érv az volt mellettem, hogy kompatibilis vagyok a legtöbb társasággal, csapattal. Hogy van másoknak munkája ilyen attitűddel?
2021. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok, rengeteg ember vesz körül, vagy ha olyan emberek, akiket nem csípek.
2021. jan. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs emberundorom csak hülyefóbiám
2021. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok eléggé, a többit ki tudod találni
2021. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken élek, nem vagyok tömeghez szokva.

Néha felmegyünk az Auchanba vagy valamelyik plázába (kb. Évente 1x),akkor nagyon frusztrál az a rengeteg ember, azt hiszem, hogy mindenki engem néz. Nyilván tudom, hogy nem, meg senkit nem érdekek, de nem érzem magam kényelmesen hatalmas bevásárlóközpontokban.

A hülyéket pedig megtanultam kizárni a mindennapokban.

(ha számít 18L)

2021. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!