Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörök vannak,...

Milyen munkakörök vannak, ahol nem emberekkel kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Munkatársakkal nyilván - szinte - mindehol kell, azzal nincs is problémám, csak napi szinten csicskaként/feszkólevezetőként/verbális boxzsákként használó ügyfeleket/vásárlókat/vendégeket szeretném mostmár kihagyni az életemből... tudtok olyan munkákat, ahol nem kell ezt elviselni, mégis normálisan fizet? Természetesen továbbtanulni is szándékozom az ügy érdekében, csak nem tudom, merre induljak, ha ez a fő célom...

2017. jún. 17. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bármilyen természettudományos végzettség, vagy matematikus, informatikus, mérnök, ilyesmi.

Vagy az olyan jellegű kétkezi munkák mint asztalos, autószerelő, stb. Nyilván ügyfeleid lesznek akikkel foglalkozni kell, de a munkaidőd nagy részét a készülő bútorral vagy autóalkatrészekkel fogod tölteni.

2017. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A válaszokra én is kíváncsi vagyok. De szerintem nem létezik ilyen munkakör, max valami számítástechnikai cucc, most pont ezen okokból fogok szoftverfejlesztőnek tanulni, mert bízom abban, hogy otthonról is dolgozhatok majd vele... De sajnos szerintem így sem lehet teljesen elkerülni az embereket...
2017. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bármilyen backoffice munka
2017. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Aztán meg majd sírtok itt gyakorikérdéseken hogy magányosak vagytok stb..
2017. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mozdonyvezető!
2017. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kertész
2017. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hullaszállító, űrhajós, boncmester, sírásó, költő, nehézbúvár, kútásó, világítótoronyőr, inszeminátor, kukás


ennyi jutott eszembe hirtelen

2017. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamionsofőr. Mondjuk ott kevés emberrel van dolgod, de akikkel találkoz garantálom, hogy flb,szák az agyad.... pl fönököt jatszó targoncas.... beletudnek az összes cs.cska fejébe durrantani.... főleg akkor, amikir miatta nem tudok hazamenni.... 😂😁😡😠
2017. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én fordító vagyok, a párom villamosmérnök, édesanyám könyvelő egy cégnél, édesapám agrármérnök, a testvérem tördelő egy nyomdában.


Elég változatos szakmák, de egy közös: egyikünk sem dolgozik közvetlenül ügyfelekkel/vásárlókkal/vendégekkel stb., csak a munkatársainkkal kell kommunikálnunk. :)

2017. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Üres épület őrzése
2017. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!