Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudok magamon segíteni?...

Hogy tudok magamon segíteni? Emberundorom lenne?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, sportolok, sok elfoglaltságom van és sok minden érdekel, de egyszeruen, mindha nem szeretném az embereket. Az emberek 70-80% nem szeretem.. Nem tetszik, hogy másokat gúnyolnak, nem tetszik, hogy nevetnek valakin, nem szeretem az igazságtalanságot, nem szeretem, ha folyton a problémákról beszélnek, a kétszínuséget, a keménykedést és még sorolhatnám..nagyon kevés ember van, akikkel jól érzem magam, ahogy írtam a kb. a 80% nem tetszik, nem érzem jól magam veluk..Mindig csak a munka, az iskola, a kotelesség, ennek felelj meg annak felelj meg, teljesítményorientált világ, ahol a kullem számít, meg h jó legyél..Olyan érzésem van mindennap, h legszívesebben megolném magam, vagy elmennék valahova, egy olyan helyre ahol nincs ember.. ahogy az emberek viselkednek és, ahogy minden irányítva van a remdszer szerint, mind ha vmi robotok lennénk..Tanulj jól, dolgozz keményen, fogyassz, legyen feleséged, legyen gyereked, vegyél minnél tobb dolgot és ha nem felelsz meg akkor rossz vagy és nem számítasz..Szóval egyszeruen nem szeretem ezt a világot, nem érzem jól magam ezen a Foldon..

2018. jan. 31. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ó te még nagyon is emberbarát vagy. Én a 99.9%-ukat nem szeretem.
2018. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

70-80% nem is olyan rossz. Ha én eleget tudnék az emberekről, a 99%-ukat rühelleném... Modjuk én mindig is mizantróp voltam valamelyest, de okkal.


Ha nem passzolsz az átlagemberek közé, uram bocsá' gondolkodni is szoktál nem keveset, nem csodálom, hogy nincs nagy véleményed a modern emberről (persze régen se volt jobb, de a modern világ is rátett új rossz dolgokat a többire).


Ez szerintem normális. A barátaid körét megválaszthatod (mondjuk benne van a pakliban, hogy senki nem lesz benne), ahogy a családodat is valamelyest, ennyi. Én elég jól el tudom kerülni az embereket s azokkal vagyok inkább, akik jó fejek és szimpatikusak számomra. Nyilván nekik is vannak hibáik, de nekem is vannak bőven.

A világban pedig vannak azért jó dolgok is. Rengeteg rossz is, én sem vagyok lelkes, de mit lehet tenni..?

2018. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a jó embereket miért ne szeretném ;)..Az a baj, hogy nálam sok ember rossz...
2018. jan. 31. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról.
2018. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Gunagriha.


2. Hawaii módszer.

2018. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Most te is panaszkodsz.

Extrém környezetváltozás segíthet rajtad.Vagy ha nyersz a lottón és ezáltal nem kell menned sehova stb :D

Igen emberundorod van de ez egy általános dolog magyarországon ezzel nem vagy egyedül.

2018. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ne akarj meghalni, mert nem vagy része a birkanyájnak. Örülj, hogy más vagy, és próbálj magadhoz hasonló értékrendű emberekre szert tenni, pl. úgy, hogy írsz nekem ;)
2018. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!