Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy valakivel...

Miért van az hogy valakivel egyszerűen nem lehet beszélgetni szinte semmiről?

Figyelt kérdés
Gondolom hogy gátlások miatt vannak de ez mitől van. Egyébként a barátomról van szó. Mással idegenekkel egyből szinte bármiről eltudunk szószerint a semmiről is. Beszéltem én már másokkal a világűrről, szellemekről, misztikus dolgokról, főzés, sütés, kertészkedés, állattartás, hitről, istenről sátánról Túlnépesedésről. Világ problémáiról. Ismerkedés problémákról. Akármi hol én hoztam fel, hol mások mindig hozzá tudtam szólni mások témájához és ők is az enyémhez. Egyébként amikor találkozunk annyi hogy köszönünk egy halk lelketlen szavú sziával és a 20 perces kocsi út néma csend van. Haza érünk nála Onnantól utána ugye szex, tv, zene, film, kB ennyi. Meg a hátát masszírozzam. Kb ez mindig ugyanaz sosincs változás. (Amúgy szeretjük egymást tehát nem a szakítást akarom hanem ötleteket várnék mit kéne tennem)

2021. jan. 14. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nagy valószínűséggel nem vagytok egymáshoz valók, ha nincs semmi közös témátok. Ebből előbb utóbb szakítás lesz.
2021. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Lehet hogy ő olyan szótlanabb típusú ember és azért van ez nála.Vagy nincs olyan téma ami úgy igazán érdekelné.Próbálj zenéről,sportról,divatról beszélgetni vele hátha ezek érdeklik.Mióta vagytok együtt?Azért kérdezem mert ha jól ismered akkor tudni fogod hogy mi érdekli
2021. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vágy úgyis csökkeni fog előbb-utóbb... a kapcsolatok a kommunikációval tudnak építkezni, anélkül szétesik az egész, hiába lennének jók az alapok
2021. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szótlanabb, és sajnos emiatt kevesebb kapcsolata volt, vagyis beszűkültebb. Ami megint csak azt eredményezi, hogy nem fog tudni sok beszélgetéshez hozzászólni, kimarad belőlük.

Nyitnia kéne, az érdeklődési körét növelni.

2021. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!