Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy nagyon szerettetek volna beszélgetni szinte bárkivel de egyszerűen senkivel nem tudtatok?

Figyelt kérdés
Mit tettetek ilyenkor vagy hogyan oldottátok meg?
2017. szept. 9. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Megtanultam az adott ország nyelvét.
2017. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Írok gyakorikérdésekre :D

Egyébként néha megesik, elég rossz tud lenni. De általában el is megy a kedvem a beszélgetéstől ha egy nem megfelelő emberrel sikerül szóváltásba kerülnöm.

2017. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Metionin ***** válasza:
76%
Az egész gyerekkorom erről szólt, bárkivel beszélgettem volna, mindig levegőnek néztek. Ma már nem zavar, elbeszélgetek magammal :D
2017. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Van egy Anotalk hoz hasonló alkalmazás. Amióta nincsenek barátaim nagy segítség a számomra.
2017. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

4-es: Mi a neve? (:


Egyébként velem hasonló történt, meg akartam ismerni egy másik személyt és összebarátkozni vele, nyitottam is kicsit, de egy az, hogy ellenkező nemű volt az illető, kettő, rendelkezett saját baráti körrel, három, nem érdekeltem.

2017. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Most is így vagyok :(
2017. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Nálam ez a probléma sajnos még mindig megoldásra vár a való életben. Viszont interneten egész jól el tudok beszélgetni, ha találok valakit, aki szimpatikus.
2017. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Előfordult, aztán megtanultam jól kezelni a dolgot. Egyedül élet, igazából csak első pár hónap volt necces, annyi extra, hogy ha ébren vagyok itthon szinte mindig szól zene vagy épp a tv.
2017. szept. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyre gyakrabban fordul elő, mivel a barátaim párkapcsolatba kerültek vagy külföldre költöztek, és nem én vagy az első számú szabadidős programjuk. Ha beszélgetni szeretnék, próbálok nyitni, keresem az embereket. Többnyire ugye nem érnek rá, ilyenkor sétálni megyek, programokat szervezek, hogy kimozduljak, élményeim legyenek. De simán előfordul, hogy hétvégente senkihez nem szólok, maximum elmegyek boltba és az eladóhoz.

Néha beszélgetek magammal is. :D

2017. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

#5

Strangers.hu

2017. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!