Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanácsolsz?

Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Keresztény, azon belül Református vagyok. Erkölcsösen élek, nincsen káros szendvedélyem, de viszont 20F éves vagyok, és szűz vagyok. Nem szeretnék házasságig várni tudom bűn azon kívüli szex, na de egyszer vagyok fiatal! Ezt az egyet nem tudom és nem akarom be tartani.- ha házasságig várok akkor lehet leszek 30-35 éves.
2020. nov. 6. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mama nagyon büszke volt, hogy ő szűzen ment férjhez. 16 évesen. Szerintem szerencse, hogy kibírta addig. Ez a véleményem.


Nem értek egyet ezzel, hogy bűntudata legyen valakinek azért mert szeretne nemi életet élni.

2020. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy mit szeretnél. Ha akarsz szexelni, akkor csináld. Azonban ha ez ütközik az elveiddel amik erősebbek a vágyaidnál, akkor ne.

Ezzel a válasszal biztosan nem leszek népszerű, azonban ez a helyzet.

2020. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz a pokolra kerülni, ha nemi életet élsz a pároddal párkapcsolatban házasság előtt, amúgy a szexuális passzolás fontos egy párkapcsolatban, ha házasság után derül ki, hogy gond van, az nagyon nem szerencsés, egy unokatesóm megjárta, el is váltak, a második házasságában már nem választott zsákbamacskát.
2020. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Persze, csináld csak, úgyis ez a módi köztetek hívők között. Kimazsolázzátok a vallásotokból a nektek tetsző részeket, a többiről meg nem vesztek tudomást, és a végén mindent megmagyaráztok hogy ezzel miért nincs gond.
2020. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

20 éves férfiként már MOST IS komoly hátrányban vagy így!

Szerintem ne legyél saját magad ellensége.

Csak szólok...


Ja: a normális katolikusok már most úgy gondolják, hogy jegyespárnak megengedett a szex.

2020. nov. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!