Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a magyar férfiak...

Miért ilyen a magyar férfiak TÖBBSÉGE?

Figyelt kérdés
Sajnos azt veszem észre, hogy a magyar férfiak legtöbbjénél csak addig tart a gyerek, ameddig megcsinálja... Utána meg le van sz*rva. Tisztelet a kivételnek, mert ismerek ilyet is, aki azért gürizik Németországban és szenved a családja hiányától, hogy a CSALÁDJÁNAK jó legyen. És nem b*szik félre külföldön sem. De az átlag magyar férfi csak megcsinálja a gyereket, aztán lelép, gyerektartást nem fizet, mert azt elkölti magára az asszony WTF??? A gyerekét nem nézi semmibe, de csajozni azt tud meg az új csajnak mutogatni a BMW-jét... Szóval a magyar férfiak többsége miért nem vállalja a gyerekért a felelősséget?

2021. jan. 16. 22:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mert az elhiszem, hogy ilyen olyan okokból véget ér a nővel a kapcsolat, de attól még a gyerek megmarad. A másik meg amit észrevette,. hogy csak a fiú gyerek az érték, ha van egy apának fia is, lánya is, a fiúval látványosan többet törődik. Miért van ez???
2021. jan. 16. 22:08
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Sok ilyet nem ismerek, inkább magadban kéne keresni a hibát. Mert nem jól választasz társat. Illetve ki tudja miért hagynak el...
2021. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De itt nem arról van szó, hogy engem elhagy, hanem, hogy a GYEREKÉT is!
2021. jan. 16. 22:11
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert olyannak szülsz aki nem apának való. Erre nem lehet mást mondani.
2021. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sok nő nem tudja kiszűrni az ilyen alakokat, sőt egyesek még ehhez is vonzódnak. Pl. egy esetről én is hallottam. Volt egy férfi, aki évek óta csalta a feleségét. Egyik szeretőtől ment a másikhoz. A szertői között volt egy fiatal lány is. Néhány évet együtt töltöttek, majd a pasi a szeretőjét is csalta. Egy idő után a lány ki akart lépni ebből a mérgező kapcsolatból, de a pasi nem engedte. A szeretőjét és a feleségét is verte. Közben a feleségétől egy gyereke is született. A fiatal lány, a szerető két azért választotta ezt a férfit, mert "egy ilyen viszony nagyon izgalmas tud lenni". Hát igen, pedig szerintem az egész végkifejlet teljesen előrelátható volt. Utána meg megy a panaszkodás.
2021. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Amiért a magyar nők többsége csak fel akarja csináltatni magát, hogy ne legyen gondja a megélhetésre, amíg a pasi puncimegvonással húzza az igát németbe, hogy ellása a családját.


Jó kis általánosítás ez is az alja rétegről, igaz?

2021. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 Azért ide tényleg ritka nagy barmok kellettek... (Nem mondom,én is ismerek olyat, akitől falnak megyek, mert tudja, mi zajlik körülötte, mégis elvan benne.)


De amit a kérdező írt, tényleg elég gyakori. Nem is biztos, hogy magáról ír, én is sok ilyet látok/tudok.


És meglepő módon a legtöbb ilyennél az esetleges új nő az ok, akinél be kell vágódni, és jön a befolyásolás, itt az oldalon is meg lehet nézni az új asszonykák által kiírt kérdéseket. Ezek az apukák az ex-nővel szemben játsszák a fa$za csávót, de az új nővel szemben meg pincsikutyák.

Jó, van aki új nő nélkül is leszarja a gyerekét, de a legtöbbször ez az ok....


A fiúgyerek-témára annyi, hogy biztos sok ilyen van, de én ezt inkább anyukáknál látom, hogy a fiúgyereknek van nyalva a segge.

A link tróger különélő apukáknak oly mindegy, milyen nemű a gyerek....

2021. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Wow tesokam, egy 9 millios orszagbol leszurod hogy a Ferfiak tobbsege ilyen vagy olyan.

Ennyi erővel én azt mondom hogy az összes Afgán férfi terrorista. Vagy az összes magyar nő b2szik dolgozni.

Ez természetesen faszsag, csak te vagy rossz kornyezetben.

Nezz magadba.

2021. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Rengeteg ilyet láttam én is átéltem saját gyerekkorom ment rá

De hogy mennyi ilyen sorstárdam van 20-30 között akik apa nélkül nőttek fel v alkesz volt a fater és mindenki szivott...

Páromnak meg az anyja választotta a fszt helyette és 14 évesen lelépett az apjához.

De baráti és munkahelyi társaságbol is talán a 30/5 ember akinek az apja aktiv részvevöje a családnak...

Igen a 2000 előtt születetteknek már általános iskolában is üegfigyelhető volt h sehol egy apa max valami uj faszi akkt nem hivunk apunak de eltüri h anyunak vagyok....

2021. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én pont ilyen “apuka” által készültem anyukam masodik feleség volt és apukám soha nem volt hűséges...annyira nem birt magával hogy 7 éves koromban elvitt magával a prostituáltjához és bemutatta hogy ő anyuci 2. ....alkohol, szteroid, drogok ...stb.gyerektartást hagyjuk

amúgy minden két oldalú én pl többször is elmondtam anyukamnak hogy rossz embernek szült és lehetett volna okosabb is tekintve hogy mindig ilyen görény volt apám..(2eves voltam amikor elhagyott)

Na de a másik oldal!!!!

A legtöbb magyar nő kisajátítja a gyereket és szinte teljesen kihagyja az apukát a feladatokból és nem hagyja apukává válni így a férfi feleslegesnek érzi magát stb meg hogyan kötődjön egy olyan kis lényhez akire egyedül napi 3 orat sem vigyazhat mert anyuci 1 órára sem hagyja egyedül a gyereket...közben ugyanannyira szülők és semmi baja nem lesz ha tápot stb-t kap a gyerek hogy az apja is tudja etetni na és akkor igen is jön a nem foglalkozok magammal nincs szex kombo mert minden a gyerek körül forog

DE persze Beyoncet is megcsaltak anyukam meg 48 kiló volt szülés után és 2 hónap után már ment edzeni napi 1-2 orat szóval BOMBA nő volt ! Úgy hogy a férfi minőségén múlik és a gerincén, illetve 20%-ban a nőn.

2021. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!