Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jó van az alacsony lányokba...

Mi jó van az alacsony lányokban? utálom magam

Figyelt kérdés
152 cm vagyok. most komolyan, mi tetszik ebben akárkinek is? sokkal szebbek a hosszú, nőies lábak, nőies test, én meg mint egy kisfiú 19 éves létemre. utálom. sorolhatnám ezerféle hátrányát...
2021. jan. 17. 20:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Cukik. Én 172 magasságomhoz pedig nem rossz.
2021. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Jóból kicsit adnak. ;)
2021. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Mert aranyos, mert bújós a legtöbb..
2021. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Ismertem a közelmúltban egy alacsonyabb lányt, csomó pali csorgatta rá a nyálát.
2021. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Az alacsony lányok kedvesebbek. Nekem pedig ez a fontos, nem a magasság.
2021. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Mondanám inkább úgy,hogy SEMMI hátránya nincs annak,hogy egy lány alacsony. Nem vagyok túlságosan vonzó férfi,már megkaptam párszor,hogy nem vagyok csúnya. Na de ha nekem sikerült elérnem,hogy igent mondon nekem a csaj,és odanyomja a pofáját az enyémhez,ahhoz nem volt elég csak a külső. A baj ott keződik,hogy ezt nem tudja senki se... "A külső önmagában nem elég,jó ha van,de nem elegendő." Nem tudja senki,hogy szimpátiahogy alakul ki két ember között külsőre alapozáson kívül.
2021. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Én is 152 centi vagyok, max 153, ezer éve nem mértem. Ha kisebbek lennének melleim, tudnék gyerek osztályról is öltözködni. :D Nem kell azon aggódni, hogy a fiú alacsonyabb. Szerintem minden formának van előnye, amit ki lehet használni. Nem vagyunk egyformák, találd meg, mi az, amit magadban szerethetsz, mi áll jól a te alakodon. Ne mások véleménye érdekeljen, próbálj meg magadnak tetszeni. Tudom, ezt könnyen lehet mondani, de régebben én is utáltam a testem, most is vannak vele gondjaim, tudom milyen. Nagyon sok fejben dől el. 19/L
2021. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán teszek magasságban különbséget, de legtöbb férfi azért szereti mert kis cuki a méret. Én nekem mondjuk tök mindegy.
2021. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Neked van vele bajod, és meg is válaszoltad magadnak, hogy mi zavar az alacsonyságodban.


Szerintem nincs gond az alacsonysággal, az a jó a szépségben hogy sokféle lehet, teljesen máshogy bűvöl el egy alacsony szépség, mint egy toronymagas atkéta.

Mást szeretünk a nagy, és a visszafogott idomokban.

Mást az éles hansújos állvonalban, és megint mást az enyhe lekerekítettben.

Mást a vékony, és mást a telt ajkakban.

Mást a ridek kék tekintetben, mást a meleg barnában.


És ezeknek a végtelen kombinációjában.


Fogadd el magad, ha valakinek tetszesz, akkor szép vagy, és biztos vagyok benne hogy sokaknak tetszesz, ls ezzel szerintem te is tisztában vagy, csak ki akarod harcolni a pozitív megerősítést.

2021. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, szerintem a magas lányok is sokszor kedvesek.
2021. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!