Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki kövér fóbiás? Tehát aki gyakorlatilag ellenszennvel tekint minden elhízott emberre!

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen.Van ilyen
2021. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Fóbiám az nincsen tőlük.De olyan nőt nem választanék barátnőnek többet.Egyszer már megtörtént,2 napig voltunk együtt,részegen jöttem össze vele,egyből ....,azután másnap kitisztultam,és mondtam neki,hogy ne legyen harag,de inkább mégse fog ez működni,és roma származású is volt.De természetre normális csaj volt,nem lett harag,barátok lettünk csak,később is találkoztunk egy párszor,jól el lehetett vele beszélgetni.
2021. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én ha nem is mondom ki magamnak, de ilyen vagyok. Volt egy időszak, amikor a közelemben voltak igazán kövérek, ők általában pozitív életszemléletűek, és ettől herótot kapok...
2021. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos pont ilyen vagyok.

Senkivel sincsen bajom és magam sem értem, de ha valakin meglátom a rengő hájtömeget, egyszerűen elkezdek öklendezni.

2021. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem választanék elhízott nőt magam mellé.

Ha én tudok -aránylag- egészségesen élni, akkor ugyanezt elvárhatom a páromtól is.

Ráadásul nem fogok asszisztálni ez elhízásból eredő betegségeihez.

2021. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen. A nem kövér emberek majdnem 100%-a ilyen, és ezt full tapló módon közli is a legtöbb. De sok olyat láttam már közülük, aki az évek során maga is elhízott. Meg is érdemlik a bunkó lenéző viselkedésük miatt.
2021. jan. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Az utolsó hozzászólónál is jól látható az elhízottak tipikus hozzáállása, akik szerint az egészségesen élők a "bunkók".

Remélhetőleg bevezetik előbb-utóbb, hogy súlyarányosan több TB-t fizessenek az elhízottak, és ne az egészségesen élők adójából fizessék az állandó zabálásból keletkező betegségeiket.

2021. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13%

Bevezethetnék a "térfogat adót", hiszen sokkalta több helyet foglalnak el a világból, mint a normális testalkatúak.

A járda is jobban kopik alattuk...

:)

2021. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!