Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elképzelhető, hogy a romák...

Elképzelhető, hogy a romák előbb-utóbb túl szaporodnak és mi, magyarunk leszünk a "kisebbség"?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az USA-ban 2050-re több lesz a színesbőrű és a spanyol-amerikai, mint a fehér. És erről csakis a fehérek tehetnek. Én sem vagyok nemzeti érzelmű, de ha nem születik "elég" gyerek(igen, durva szó, hogy elég gyerek, de ez a valóság), akkor nem lesz se nyugdíj, se munkaerő, se boldog öregkor unokákkal. Én sírok, amikor azt látom, hogy a tehetősek tudatosan nem vállalnak gyereket. A gyerekvállalás társadalmi felelősség is. De ahogy már írtam korábban, nem lehet megmondani senkinek, hogy most vállalj több gyereket akaratodon kívül. Nem is lenne jó. Aki nyugdíjat akar, meneküljön. Itt a hazaszeretet már nem segít az országon. Nem lesz már sosem elég gyerek.
2021. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11, mégis, hazaszeretettől függetlenül, hova kéne menekülni? Menjünk Indiába, mert ott sok a gyerek? USA-ból hova meneküljenek? Nem lesz nyugdíj, mit számít? Engedélyezni fogják az euthanáziát, ha eleged van, csak kérsz egy bogyót a háziorvostól, és viszlát világ! Mindenre van megoldás.
2021. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Oda kéne menekülni, ahol tudják tartani a népességet stabil szinten. Az a baj, hogy jelenleg a szegény országokban túlszaporodás van, a gazdagabbakban meg nem akarnak gyerket vállalni. Mindkettő szar dolog. Egyébként mernék fogadni rá, hogy 100 év múlva India és Kína jobb helyek lesznek, mint bármi nyugaton.
2021. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan regen olvastam egy tanulmanyt arrol, hogy ha a jelenlegi tendencia folytatodik,akkor kb 50 ev mulva fog megszuletni az utolso "magyar" gyerek.Azaz kb 50 ev mulva mar csak c tipusu gyerekek fognak szuletni.
2021. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát, mostanában minden magyar nő inkább komoly karriert épít (pl felszolgáló a mekibe), mire 35 körül megszüli az elsőt, már a cіgánynak nemhogy 3-4 gyereke, hanem unokája van. És ez konkrét tény. Számolhatod, hogy így mennyivel is gyorsabban szaporodnak.
2021. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!