Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek van ilyen ismerőse?...

Kinek van ilyen ismerőse? Ennyit számít a külső?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy egy emberről felismerted, hogy csak azért 'kedvelik' általában, mert jól néz ki? Tehát nem rossz ember, csak senki nem mondaná jófejnek, ha mondjuk csúnya lenne.Számomra furcsa, hogy ezt sokan nem tudják különválasztani.
2021. jan. 19. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem furcsa, csak szomorú. De manapság minden a felszínről szól sajnos.
2021. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Pontos megfigyelés, egy szép nőnek sokkal hamarabb segitenek mint egy csúnyának, de kb mindennel igy van és a férfiak esetében is megfigyelhető.


Annyi előnye van ennek, hogy a csúnyábbak pedig sokkal többet foglalkoznak azzal, hogy okosak legyenek. A legokosabb ismerőseim nem túl szemrevalóak. Kiskoromban én sem voltam valami vonzó, igy rengeteget olvastam, mert senkit nem érdekeltem. Ennek most nagy hasznát veszem, ráadásul jelentősen vonzóbb lettem, igy okos és klassz pasiként olyan előnyben vagyok, ami keveseknek van meg:) Szerény vagyok, de igazam van:) Viccet félretéve, használd ki az időt amig nem foglalkoznak veled. Egy szép nő az ideje nagy részét az udvarlók koptatásával tölti, ami szerintem nem annyira jó.

2021. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A szépségről szól minden legalább 10 ezer éve. Nincs ebben semmi újság.
2021. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van.

Sajnos nagyon sokat számít az embereknek a külső illetve, hogy mennyire márkás a cipőd,ruhád stb.

Tisztelet a kivételnek persze.

2021. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én jól nézek ki, szép az arcom elegánsan öltözködök. 26 éves férfi vagyok és nagyon okos is meg tájékozott. Szóval lehet egy ember okos, intelligens meg szép is a kettő nem zárja ki egymást.


A kérdés meg nem tudom milyen. Nekem volt már csúnya barátnőm is aki ráadásul kövér. Kihívás volt nekem hogy lefogyasszam mert aggódtam az egészségért. Mondtam neki addig nincs szex amíg le nem dob egy 10-est. Ledobta és hálás volt nekem amiért öntöttem belé a lelket.


Volt szép barátnőm is aki állandóan a cipőket, ruhákat leste a kirakatba és olyan agyatlan volt hogy nem igaz. Neki meg karácsonyra vettem ismeretterjesztő könyveket hogy felnőjön hozzám intelligenciában is.


Szóval az emberek nem egyformák, de mindenki változhat. És ez jó

2021. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi világ kétszínűségének ez az eredménye.
2021. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!