Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy buta és egyszerū ember az, aki szereti az Agymenōket?

Figyelt kérdés
"Okos emberekrōl buta embereknek", ezt szokták mondani a sorozatról. Én nem vagyok buta egyáltalán, kifejezetten jó eszem van, nem dicsekedni akarok, csak felvázolom a helyzetet. Ennek ellenére én szórakoztatónak találom a fent említett sorozatot, az egyik kedvencem. Agykikapcsolónak bōven jó és néhány jelenetnél tényleg nagyon elröhögöm magam, de az erōltetettebb részei is szórakoztatóak. Nekem ez az egyik fō relax-sorozatom. Szeretem egyébként a bonyolult, mély tartalmú és gondolkodást igénylō filmeket, sorozatokat is, amirōl lehet hosszan beszélgetni, emlélkedni. Viszont a humor nekem nagyon fontos az életben és én szeretem az ilyen "szar" humort is, kell pár sorozat, amivel kikapcsolom magam. Több értelmes ismerōsöm is szereti ezt a sorozatot, igaz, kicsit másképpen látjuk, mint azok, akik azt hiszik, hogy minden többdiplomás reál beállítottságú ember, kocka ilyen a való életben is, mert erre is láttam már példát. Bár az én ismeretségi körömben azt tapasztaltam, hogy pont az egyszerū emberek nem szeretik, nem értik benne a viccet. Tudom, hogy sztereotipizálják a geek típusú embereket benne, de pont ez a lényege az egész sorozatnak, nem? Mit gondoltok?

2021. jan. 20. 10:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
#10 Az a vád még nem is zavarna, hogy azért nem szeretem, mert nem értem. :D De mikor valaki párhuzamot von az intelligenciával, attól nagyon ki tudok borulni. Mintha akármelyik mai sorozat annyira meta lenne... Könyörgöm, ami valóban az, azt összesen nézik 100 ezren. Ezek könnyed műfajok, amik közül van, akinek ez jön be, van, akinek más. 😊
2021. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Pontosan, a kérdésben említett probléma is ugyanez, csak ugye fordítva. Egybōl hülyézik a másikat, pedig itt is most mennyi értelmes vélemény gyūlt össze, így kellene ezt kulturáltan. Örülök, hogy egyetértünk annak ellenére, hogy te nem szereted annyira, én pedig igen, látszik, hogy te nyitottabb vagy megismerni a másik oldalt is :)
2021. jan. 20. 12:02
 13/24 anonim ***** válasza:

#7 Hol láttad ezt a covidos részt? 😲😲

Nem is tudtam, hogy van már ilyen is...

2021. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg egyszerű humora van a sorozatnak, na és, ettől még simán szórakoztató lehet valami. Én szeretem a trash dolgokat, a szar horrorokat (mint a Sharknado és társai) kifejezetten imádom, pedig abban aztán semmi intellektuális nincs :D

Szerintem aki ezek alapján általánosít, az saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt és nem a legélesebb kés a fiókban, max csak azt hiszi magáról :)

2021. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyen embereket, akik szerint az hülye, akinek más tetszik. Én személy szerint nagyon sokmindent tudok élvezni, mindenhez IS van humorom, nekem így jó, örülök, hogy ilyen vagyok. :D Említették a South Parkot is, azt is bírom, ahogy a Helluva Boss és Hazbin Hotel is a kedvenceim. :D
2021. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
13: azután hallottunk róla, miután lement Amerikában az a rész, aztán párom rákeresett, megtalálta valahol de akkor még nem volt hozzá magyar felirat (ő tud angolul, de én nem) így megvártuk, amíg leadták nálunk is. Szóval a tv-ben néztük, de biztos azóta fentvan ncore-on.
2021. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Agymenőkről csak a jó dolgok jutnak eszembe, a régi szép emlékek, mikor elkezdtem az egyetemet és rengeteget kellett tanulni. Mindig megajándékoztam magam egy-egy résszel, mikor sikerült teljesítenem az aznapi kitűzött feladatokat....


Jobban belegondolva bukás után is ezzel jutalmaztam magam. 😅

2021. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#16 Köszönöm :))
2021. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ki szokta ezt mondani?

Szerintem, simán vannak olyan poénok, amiket nem is ért feltétlenül egy aluliskolázott ember.

2021. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, tényleg aluliskolázott vagyok, ez tény.

Imádom az Agymenőket, főleg amikor megjelenik Mary Cooper és előadja sajátos felfogását a hitről.

Á értem, megtestesítettem a sztereópitiát.

2021. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!