Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó az valakinek, ha...

Miért jó az valakinek, ha rasszista?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a rasszizmus egyfajta védelmi mechanizmus..de miért kell mindenkit aki egy bizonyos rassz-ba tartozik beskatulyázni?

2021. jan. 20. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Ők maguk sem tudják ezt értelmesen megmagyarázni.

Ösztön.

2021. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Fajfenntartás alapja az, hogy a saját rasszod, genetikai állományod viszed tovább.


Ha minden héten kétszer megkérdezitek ezt, annak sok értelme nincs. Inkább használjatok keresőt, ha már pszichológiai könyveket nem forgattok a témában :)

2021. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Az arcból vissza vettem, de tényeg heti téma ez most itt. Mintha valami politikai propaganda lenne!

Intrracial kujonságok, házasságok, rasszizmus megkérdőjelezése.



https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..

2021. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
mert régen is így volt és most is így van. és még egy valami, aki keverék, annak nincs hazája se igazán. tehát praktikus magyar a magyarral, kínai a kínaival, német a némettel és néger a négerrel, így egészséges.
2021. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Video ajánló : " a rasszizmus szívás - a metrón"


Keress rá!

2021. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5: az egy rohadtul fordítva elsült videó! Nem véletlenül készült belőle - reális körülményeket bemutató - paródia!!!!
2021. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

5-ös! Itt egy komment...


"Hogy mennyi valóság alapja is van a szóban forgó komolytalan, gyerekes hangvételű videóknak, arról különösebben nem szeretnék értekezni, hisz aki nyitott szemmel jár a világban, az tudja, hogy tartalmilag ezek szöges ellentétben állnak a mindennapi tapasztalattal, főleg vidéken, kistérségekben. Az én “kedvencem” a villamosmegállós videó lett, ahol a többi részre is jellemzően, kabaréba illő, mesterkélt, és röhejesen túljátszott dolgok történnek."

2021. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A valóság alapja megvan.

Akár hiszed akár nem.


Engem pakoltak már ki 8ban. Nekem cigány látványa ugyan az, mint egy kocsonya látványa egy vegánnak.

2021. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Nyilvánvaló, hogy a kérdés nem azt kérdezi, hogy miért jó, hanem az a célja, hogy megszólja azt, aki felvállalja.
2021. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát persze.... másnaponta kiírja ugyanazt, különböző formákban... Valamit TASZ-kalap lehet, aki aztán jól megírja a cikkeit, hogy tényleg, milyen borzalmas, hogy ekkora a rasszizmus Mo-on....


Egyik ilyen lilaködös se lakik Borsodban, vagy c-fertőzött részeken.... A más f...val akarják verni a csalánt.


Az egészséges rasszizmus ÉLETET MENThet!

2021. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!