Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez jó módszer...

Szerintetek ez jó módszer lehet a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyjábók Márciustól-Júniusig beszeretnék vezetni egy új életrendszert az életembe. Jelenleg 20kg fölösleg van rajtam,és ezt szeretném eladni.

Csak nem tudom, hogy ez a kitűzötz időn belül összejöhet-e.

Az a terv, hogy heti 4-5x elmennék biciklizni/futni, illetve egészségesebben étkeznék.

Szóval tudnátok valami tippet adni ahhoz, hogy még mivel tudnék hatásosabban lefogyni ebben az időszakban? Előre is koszi

17éves vagyok.



2021. jan. 21. 02:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Talán a kalóriaszámlálás jutott hogy eszembe így hirtelen.
2021. jan. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem tervnek kéne lenni, hanem már csinálni kéne. Meg kevesebbet enni, este 6 után semmit.
2021. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fsms ***** válasza:

Jó ha van egy edzés terved, érdemes venned valamilyen okos órát suunto, garmin, polar, motiválónak. Vagy csatlakozz egy apphoz mint Strava pl.

Tervezd meg az étrendet is, ez a kettő segíteni fog.

2021. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámolás, pl ott a kalóriabázis alkalmazás.

Egyébként tipikusan az ilyen tervek nem szoktak valóra válni

2021. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el már most, akár sétákkal, vagy túrázással, de nyugodtan futhatsz is. Meg az időablakos étkezést is kipróbálhatod, napi 8 órában ehetsz, 16-ban csak ihatsz(vizet) A 6 utáni nem evés egy tévhit, önmagában semmi értelme. Edzés után pl enni kell és ha 7-kor, vagy 8-kor végzel, akkor mi van?

Az egészségesebb étkezés meg fehérjében gazdag legyen.

2021. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor lehetséges majdnem félév alatt leadnk ezt a 20kg-ot vagy nem?
2021. jan. 22. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az is lehet, hogy fél év alatt csak 15 megy le, de legalább látni fogod az eredményt és az is motivál.
2021. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 liptai emese válasza:
sziaa, nagyon sokat segítene szerintem ha 6 után már nem ennél semmit, csak vizet innál egész nap és abból is nagyon sokat, 3-4 litert naponta. minden nap mozogj valamennyit, legalább fél órát, hanyagold a cukrot és egyél sok egészséges ételt, a fehér kenyeret cseréld le barnára. bízz magadban, menni fog! hajrá!<3
2021. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as! Önmagában az, hogy barna kenyér, semmi pozitívat nem jelent. Egyrészt van színezékkel barnított barna kenyér, másrészt meg az "igazi barna kenyér" is csak azért jobb, mert rostokat tartalmaz, ami miatt kevesebbtől is jóllakottnak érzi magát az ember. És ahogy már írtam, önmagában a 6 utáni nem evés sem jó, ha pl. napközben zabálunk. Edzés után viszont kell enni és ha 8-kor van vége az edzésnek, akkor 8-kor.
2021. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!