Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Jó módszer ez a fogyáshoz?

Jó módszer ez a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
3 hete kezdtem el diétázni. 77kg-ról 71-re fogytam le eddig. (Tudom hogy az elején inkább víz távozik a szervezetből) 1 hete kb nem fogyok semmit. Munkámból kifolyólag sokat mozgok. Figyelek a táplálkozásomra. Reggelire általában kefírt iszok, napközben ebédre salátát vagy húst köret nélkül estére pedig még egy kefírt. Van rá esély hogy így újra beindul a fogyás? 10 kg-ot szeretnék még leadni.

2018. febr. 24. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne koplalj. Fogyni fogsz vele, de belassulhat az anyagcseréd. De 3 hét alatt 6 kiló az nem az, hogy nem fogysz semmit egy ideje. Ha így megindul, teljesen normális, hogy van egy stagnáló hét (de bármikor lehet pár ilyen hét, az még nem jelenti, hogy nem fogysz).
2018. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Reggeli vacsi jó, de ebédre ne salátáta VAGY húst, hanem mind a kéttőt egyed, de húsnak hal a legjobb.

Köztes étkezésnek egyél gyümölcsöt

2018. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 24. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fogyókúra, ez koplalás. Persze, hogy nem fogysz ilyen semmilyen étrenddel. NE KOPLALJ!
2018. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cospgs válasza:
Szia! A fogyast mindig kovet egy par nap, amikor beall a szervezeted es ugy latod nem fogysz. Ha nem valtoztattal az eletmododon, amivel fogytal, akkor hamarosan ujra elindul a fogyas! Ha szoktal edzeni is, akkor az is elkepzelheto, hogy bar a merleg szerint nem fogytal, a testzsirbol faragtal le es az izomtomeged nott.
2018. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!