Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a módszer szimplán fogyásho...

Ez a módszer szimplán fogyáshoz jó lehet, vagy vannak hátrányai ?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogyha nem kezdek el edzeni rendszeresen, csak egyszerűen kevesebbet eszem, és itt nem arra kell gondolni hogy naponta eszek ilyen 100 kalóriát, hanem kicsivel többet, de mégse sokat

Ez így jó módszer lehet ? Nem egy nagytestű emberre kell gondolni, 185cm/97 kiló


2020. dec. 9. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Edzésre, mozgásra szüksége van az emberi testnek. Így leszel egészségesebb, segít az anyagcserében, a testsúly menedzselésben, mindenben. Minél hamarabb szoksz hozzá a rendszeres testmozgás tudatához, annál hamarabb fogsz látványos változást elérni az életviteledben. Egyszerűen nincs hátránya annak, ha napi szinten, van egy hetente többször mozogsz, edzel.

Míg a kevesebb evésnek lehet. Arról nem is beszélve, hogy a rendszeres testmozgásra szoktatás megtanít arra, hogy jobban betartsd a diétádat. Jobban tudsz koncentrálni, elszántabb leszel. Az egész fejben dől el.

Úgy nem lehet életmódot váltani, hogy már az elején megalkuvásokat akarsz kötni. Mindenre legyél nyitott.


Én 186cm vagyok és annyit mondhatok, hogy 97-ről lemenni 90 alá nagyon nehéz lesz csak "kevesebb evéssel". Jelenleg 88 vagyok és október közepén 96 kiló voltam (130+ ról indultam). Jelenleg minden nap kardiózok, vagy kétszer (30 perc hiit + 40 perc hiit) vagy egy kardio (30 perc hiit) + otthoni súlyzós edzés. Ez, plusz 1900 kalóra napi bevitel. Így viszonylag egyenletesen fogyok.

2020. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyelőre iskola miatt nem sok időm van edzeni de mindenképp szeretnék majd venni itthon edzős cuccokat, csak cumi mert súlyzózni annyira nem tudok magas vérnyomás miatt, de köszi a normális, hasznos választ :)
2020. dec. 9. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
100 kalorianal kicsivel tobbet akarsz enni? Tehat pl 500? Vagod ugye, hogy ez a koplalas, es ez egy tarthatatlan eletmod? Amint elkezdesz enni normalisan, duplajat fogod visszahizni. Szamold a kaloriakat, ha nem sportolsz, akkor olyan 1700 korul is siman fogyhatsz, ha ferfi vagy, de termeszetesen az alapanyagcseredet ki kene pontosan szamitani, es abbol levonni 500 kaloriat, es azzal mar fogyni fogsz. Ha sportolsz, tobbet is ehetsz.
2020. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!