Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami módszer a gyors fogyásh...

Valami módszer a gyors fogyáshoz? -balett

Figyelt kérdés
Balett suliba szeretnék felvételizni. Kéne valami amivel helyre rittyenthetném az alakom

2020. júl. 19. 18:20
 1/10 Metionin ***** válasza:
100%
Kérdés hogy mennyit kell fogynod és mennyit edzel jelenleg. Ha csak pár kilót, akkor egy kicsit növeled az edzést és annyi. Sokat gyorsan viszont nem fogsz tudni fogyni úgy hogy az erőnléted meg ne szenvedné.
2020. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány cm és kg vagy most?

Mennyi a cél?

2020. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg mik az arányaid, mennyire vagy izmos és kb mennyit szeretnél belőle fogyni mennyi idő alatt? Ezt mind fontos lenne tudni.

Amire általánosságban vigyázz, hogy aktív sport mellett elég lehet, ha kerülöd a cukrot, folyadékként csak vizet iszol és picivel csökkented az adagokat, amiket eddig ettél. Ha elkezdesz nagyon keveset enni(az internet általában ezt javasolja), akkor az az izmaid rovására mehet és habár a mérleg kevesebbet mutathat (ha veszítesz izmot), a forma nem lesz jobb

2020. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 7 éve (vagy több) balettozok ❤️ Pedig sosem voltam vékony. Ma is lesz órám, korona óta az első😊❤️ Bár idén rá vettem magam hogy fogyjak.

13L

2020. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
#4. Aki balettintézetbe jár, azt kirakják ha túllépi a súlyhatárt.
2020. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok, azért annyira nem vagyok súlyos, sőt. De nem is vagyok 45 kg. Van nálam nehezebb.
2020. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
60%
45 kg hivatalosan egy felnőtt balettosnak a súlya 163-167 centihez.
2020. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Na véletlen hamarabb elküldte. Szóval ha a kérdező balettintézetbe szeretne bejutni akkor benne kell lennie a korának és magasságának megfelelő súlyhatárban és később is végig vigyázni erre.
2020. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm eddig is a vaálaszaitokat.

Jelenleg 160 cm és 65 kiló vagyok febrárig szeretnék minimum 10 kilót leadni, ha nem többet. A győri balett iskolába szeretnék felvételizni, mivel az mtebe tuti nem vesznek fel. Ha valaki tud még tanácsolni akkor azt megköszönöm🥰

2020. okt. 16. 01:24
 10/10 Metionin ***** válasza:
Hát az sok :/ ha fel is vesznek, egész aktív táncos korodban fogyóznod kell majd. De ha ezt vállalod, lelked rajta. 160 cm-hez egy felnőttnek is 45 kg körül kell lenni de ha te most felvételizel akkor még kiskamasz lehetsz és nekik még alacsonyabb súly kell. Nehéz lesz megtartani úgy hogy ne koplalj. Elsősorban száműzni kell az édességet, a kenyeret, a cukros üdítőt és növelni a fehérjét. Jelenleg mennyit balettozol és mellette mit edzel? Mit szoktál enni? A mostani balett oktatód nem ad tanácsot?
2020. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!